80:72

konec (24:14, 40:34, 66:43)

12.08.2016, 17:15 • Youth Arena • Skupina B • Pavel Černý

Tipsport: 1.05 19.5 10.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Srbsko poráží Čínu rozdílem osmi bodů, i když po třech čtvrtinách byl rozdíl mezi oběma celky mnohem vyšší. Čína nehrála vůbec špatné utkání, pokud bychom vypustili třetí čtvrtinu, kde se zápas zlomil. Nejproduktivnější hráčkou Srbska byla Ana Dabovićová se ziskem 23 bodů. Utkání nabídlo zajímavé momenty a celkem napínavé první dvě čtvrtiny. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (18:47:27)

Konec zápasu. (80:72)

39:22

Ovšem podobně si vedla na druhé straně i hráčka Číny. (80:69)

39:13

Sonja Petrovićová dostala výhodu dvou trestných hodů a byla padesátiprocentní. (80:68)

38:57

V závěru se Srbkám vůbec nedaří střelecky, nicméně to už je v tomto utkání tolik trápit nemusí. (79:68)

38:05

Ještě přichází další precizně provedená trojka v podání čínských reprezentantek. (79:68)

37:26

Šao snižuje na rozdíl čtrnácti bodů, nicméně to už je z pohledu Číny hodně pozdě. (79:65)

36:03

Teď už však oba týmy zabraly a na každé straně bylo k vidění kvalitní zakončení. (79:63)

35:13

Ani jeden z celků nemůže momentálně označit své střelecké pokusy za extrémně přesné. (75:61)

34:06

Petrovićová měla možnost zahrávat dva trestné hody, leč proměnila pouze jeden z nich. (75:58)

33:44

Oba celky přidaly na své konto dva body, takže rozdíl zůstává stále stejný. (74:56)

33:03

Srbsko však reaguje oddechovým časem, protože náskok se zbytečně zmenšuje. (72:54)

33:03

Další snížení, když se Čína trefuje dvakrát za dva body. Srbsko má však stále luxusní osmnáctibodový náskok. (72:54)

32:28

Nejprve se Radočajová prosadila za dva body, načež se Číňanky pokoušely o další trojku, leč neúspěšně. (72:49)

31:46

Číňankám se povedly dvě trojky v řadě za sebou a trochu snižují nepříjemný rozdíl. (70:49)

31:04

Tamara Radočajová si vyskočila a trefuje za dva body, čímž navyšuje na rozdíl 27 bodů. Čína si vyžádala timeout. (70:43)

30:19

Ani v úvodu poslední části hry Srbky nezapomněly střílet a prosazuje se Milovanovićová. (68:43)

30:01

Začala čtvrtá čtvrtina. (66:43)
Třetí čtvrtina vůbec nevyšla Číňankám, které nasázely pouze 9 bodů, zatímco jejich soupeřky střílet nezapomněly a dosáhly 26 bodů. V poslední části hry už Srbsko pravděpodobně dovede utkání k vítězství.

80:72

Srbsko: Radočajová, Petrovićová, Čađoová, Krnjićová, Jovanovićová, Milovanovićová, Butulijová, Crvendakićová, Stankovićová, M. Dabovićová (C), A. Dabovićová, Pageová

Čína: Čao, Siao-ťia Čchen, Li, Šao, Wu, Meng-sin Sun, Lu (C), S'-ťing Chuang, Kao, Meng-žan Sun, Chung-pchin Chuang, Nan Čchen

Rozhodčí: Christodoulou