Hlinka Gretzky Cup

Kanada – Švédsko

4:1

konec (3:1, 0:0, 1:0)

10.08.2016, 14:00 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava • Skupina B • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

Tipsport: 2.33 4.2 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kanadskí hokejisti v záverečnej tretine pridali jeden presný zásah a celkovo vyhrali 4:1.

Najlepší hráči zápasu:
Švédsko: Erik Brännström
Kanada: Maxim Comtois

To je od nás z tohto zápasu všetko. Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás o 17:30 pri zápase Slovensko – Rusko. (16:08:46)

59:38

Kanadským hráčom sa nepodarilo nebezpečnejšie preniknúť do pásma, ale mrzieť ich to už nemusí. Trojbodový zisk majú zabezpečnený.

59:00

Začala sa posledná minúta riadnej hracej doby tohto duelu. Pri puku sú Kanaďania, ale za vlastnou bránkou.

58:44

Crete-Belzile si v defenzíve počínal veľmi dobre a puk korčuľou vyrazil spred svojej bránky. Švédi už zrejme nepridajú ani druhý gól.

58:06

Švédi sa teraz pri vysokom tlaku dopusitli dokonca zakázaného uvoľnenia. Vhadzovať sa bude pred Erikssonom.

57:01

Kanaďania vysoko napádajú a aj bez puku sú v podstate stále v útoku. Švédska nádej na bodový zisk sa rozplýva.

56:20

Kanaďania teraz hrajú presne to, čo potrebujú. Hokejisti s javorovým listo na hrudi sa odmietajú vysťahovať z útočnej tretiny.

55:59

Vhadzovanie pred švédskou bránkou vyhrali Kanaďania a puk odmietajú pustiť k svojmu gólmanovi.

55:45

Švédsko si vyžiadalo oddychový čas.

53:57

Už-už to vyzeralo, že sa Švédi dostanú do skvelého prečíslenia dvoch proti jednému, ale Wernblom a Tjernström to napokon neurobili podľa svojich predstáv.

53:10

Švédi sa pri pokuse o rýchly prechod do útočnej tretiny dopustili iba zakázaného uvoľnenia.

52:18

Veleno na svojej obrannej modrej čiare získal puk a so spoluhráčmi vyštartoval do zakončenia, ale bol už poriadne unavený, preto nestrieľal, ale puk na súperovu svätyňu iba nahodil.