konec (0:0)

31.07.2016, 19:00 • NV-Arena, St. Pölten • 2. kolo • Martin Dvořák

Tipsport: 2.07 3.3 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:58:32)
Utkání končí vítězstvím St. Pöltenu, který o svém triumfu rozhodl až ve čtvrté nastavené minutě, když se prosadil Schütz. Hosté měli sice více ze hry, ale po vyloučení Wostryho se jejich hra doslova rozpadla a nakonec odjíždí s prázdnou.

90+5

90+4

90+4. Daniel SCHÜTZ - 2:1

90+4

St. Pölten právě vstřelil branku!
Neskutečný závěr zápasu! Doslova v posledních sekundách nechala obrana Admiry hodně prostoru Doberovi, který přihrál z pravé strany do vápna, kde dostal také hodně volnosti ke střele DANIEL SCHÜTZ, který míč poslal přízemní střelou k tyči a St. Pölten vítězí 2:1.

90+4

Poslední sekundy nastaveného času, hosté odkopávají míč daleko od své branky, ale domácí nyní dávají všechny své síly do útoku.

90+2

Hosté vracejí míč Kuttinovi, který vybíhá ven z branky, aby rychle rozehrál.

90+1

Sudí Lechner nastaví čtyři minuty, mezitím již domácí rozehráli standardku, ale bez valného úspěchu.

90

Začala poslední minuta řádné hrací doby, domácí vybojovali volný kop na polovině soupeře, z levé strany, z nějakých třiceti metrů od branky Kuttina.

88

Domácí se snaží o vstřelení druhého gólu, ale chtělo by to více přesnosti a klidu v rozehrávce.

87

Hosté zahrávali rohový kop, ale prosadit se nedokázali, naopak, nyní se musí sami rychle vracet.

85

Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Kevin Luckassen, přichází Mario Mosböck.

84

Domácí budou naposledy střídat, do hry se chystá Mario Mosböck.

81

Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Srdan Spiridonović, přichází Dominik Starkl.

80

Je před námi posledních deset minut řádné hrací doby, oba týmy hrají nerozhodně, dočkáme se ještě gólu?

78

A právě nový muž na trávníku, domácí Jeroen Lumu, se nyní dostal do zakončení zpoza vápna Admiry, ale branku Kuttina netrefil.

77

Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází David Stec, přichází Jeroen Lumu.