3:1
konec (3:1)
30.07.2016, 19:00 • Aviva Stadium (Dublin, Irsko) • Jaroslav Svoboda (@JarSvoboda)
Tipsport: 1.31 5.55 8.3 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.31 - 5.55 - 8.3
FC Barcelona – Celtic Glasgow
3:1
konec (3:1)
Branky: 11. Arda Turan (Vidal), 31. Ambrose (vla.), 41. Munir (L. Suaréz) – 29. Griffiths
Karty:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 11:9.
FC Barcelona:
Masip – Roberto, Mathieu, Martinéz, Vidal – D. Suarez, Samper, Arda Turan – Munir, L. Suaréz, Messi.
Náhradníci: J. Suaréz Garcia – Lopéz, Gumbau, Samper, Aleňa, Tello, J. Martinéz, Carbonnell, Santos, Mujica, Perdomo, Alfaro.
Trenér:
Celtic Glasgow:
Gordon – Janko, Ambrose, O’Connell, Izaguirre – Brown, Bitton, McGregor – Roberts, Griffiths, Forrest.
Náhradníci: Fasan – Fisher, Ciftci, Dembele, Armstrong, Christie, Rogic, Allan, Ajer, McCart, Ralston
Trenér:
Rozhodčí: Neil Doyle
Diváci:
Kratonohy – Chrudim 10:15 1:5
Adm. Praha – Dobrovice • po penal. (5:4) 10:15 3:2
Havířov – Třinec 10:15 1:2
Mar. Lázně – Sokolov 10:30 1:6
P. Kopanina – Tachov 11:00 3:6
Náchod – Žižkov 17:00 0:3
Sez. Ústí – Písek 17:00 0:3
Kladno – Táborsko 17:00 0:4
Motorlet – Č. Budějovice • po penal. (4:5) 17:00 2:2
Lomnice – Domažlice 17:00 1:10
Letohrad – Pardubice 17:00 0:5
Klatovy – Vyšehrad 17:00 4:2
Proboštov – Varnsdorf 17:00 1:3
Chrastava – Zápy 17:00 1:2
Štětí – Ústí n. L. 17:00 0:6
Souš – Vltavín 17:00 0:3
Olympia Radotín – Vlašim 17:00 1:2
Velvary – Převýšov 17:00 1:4
Dvůr Králové – Benátky n/J. 17:00 0:3
Český Brod – Hořovicko 17:00 3:1
Brozany – Benešov • po penal. (6:7) 17:00 2:3
Tasovice – Třebíč 17:00 0:2
Nové Sady – Frýdek-Místek 17:00 0:1
Tišnov – Prostějov 17:00 0:3
Rýmařov – Hlučín 17:00 1:2
Hodonín – Hulín • po penal. (8:9) 17:00 2:3
Břeclav – Vyškov 17:00 4:3
Líšeň – Otrokovice 17:00 1:0
Hranice – Nový Jičín 17:00 0:5
Petřkovice – Opava 17:00 0:1
Přerov – Uničov 17:00 1:5
Holešov – Olomouc 17:00 0:6
D. Benešov – Ostrava 17:00 0:3
Šumperk – Mohelnice 17:00 1:0
Brumov – Vítkovice 17:00 0:5
Rosice – Znojmo 17:00 0:1
Slavičín – Kroměříž 17:00 1:0
Chotěboř – Polná 17:00 1:6
Kolín – Králův Dvůr 17:00 0:1
Čáslav – Živanice 18:00 0:3