2:3

konec (1:1, 0:2, 1:0)

29.07.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Jan Míšek

Tipsport: 3.28 5.0 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Byť to v poslední třetině vypadalo, že Třebíč se již nevzepne k lepšímu výkonu, Kristlův gól pět minut před koncem vlil Slavii do žil novou krev, a závěr utkání hostům minimálně zkomplikovala. Patákova šance sekundu před koncem utkání však vyrovnání nepřinesla a Kometa tak do moravské metropole odjíždí s vítězstvím 3:2. Přenos v tuto chvíli končí. Dobrý večer. (19:57:56)

59:59

Do výborné pozice se dostal před závěrečným hvizdem Paták, u levé tyče Dostálovy branky, gól však nepadl.

59:54

Radim Zohorna se dúrazně snažil zakončit před Dostálem, hráči Komety mu však fyzickým kontaktem domluvili.

59:39

Jekel se vrací do brány.

59:10

Třebíč kombinuje ve třetině hostů, ti se však osvobozují a vezou puk před třebíčskou bránu. Domácí situaci zvládají. Vhazueje se ve středním pásmu.

59:03

Oddechový čas pro domácí.

58:59

Třebíč hraje bez brankáře, teď navíc bude vhazovat před brankou hostů. Domácí si berou oddechový čas.

58:05

Kometa vybojovala ve středním pásmu puk a vyrazila před svatyni domácích, kde se snaží najít vhodné postavení pro střelu.

57:47

57:30

Fanoušci Komety na stadionu zapálili několik rachejtlí, ale to tlaku Třebíče nebrání.

56:23

Třebíč větří příležitost srovnat před chvílí ještě nelichotivé skóre, nyní je od vyrovnání dělí jediná branka. Na jejich hře je vidět velká snaha, ale hře chybí přesnost.

55:47

Vyloučen hráč číslo 98 Tomáš Havránek (KOM) na dvě minuty – krosček.

55:19

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Neučesaná hra posledních minut se v tuto chvíli Kometě nevyplatila. K pravé tyči najíždějící Jakub Kadlec nahrál zpět RICHARDU KRISTLOVI, který bezpečně skóroval. Asistence: Jakub Kadlec.

54:29

O štěstí teď může hovořit brankář domácích, když nečekaně v jeho blízkosti zachytil puk Tomáš Havránek. Pavel Jekel střelu pokryl.

53:38

K samostatnému úniku se vypravil jeden z třebíčských hráčů, jeho spanilá jízda však skončila ve skluzu za bránou Brna.

53:03

Je vidět, že trenéři Třebíče se snaží plně využít možnosti přípravného zápasu, do brány se opět vrací Pavel Jekel.

53:03

Efektní obrannou šipku skočil Dominik Svoboda po té, co ho ostřelovali hráči Komety.

51:22

Vhazování v levém kruhu před Svobodou vyhráli domácí, ale Kometa jim až po hodné chvíli umožnila opustit vlastní obranné pásmo. Hra se drží především kolem středového kruhu.

2:3

Branky a nahrávky: 5. Přibyl (Kristl), 56. Kristl (Kadlec) – 4. Raška (Vondráček), 22. Nečas (Havránek, Trška), 38. Mrázek (Havránek)

SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda 23. Jekel – Zdráhal, Bartejs, Čejka, Schejbal, Wasserbauer, Kovář, Kubeš, Kupčík, Petelin, Milfait, Zohorna R., Motloch, Huňa, Psota, Paták, Kristl, Pokorný, Přibyl, Kadlec, Stehlík.

HC Kometa Brno: Dostál (Slavíček) – Malec, Trška, Mikyska, Koch, Král, Zábranský, Furch, Dočekal, Zohorna H., Vondráček, Káňa, Raška, Haščák, Havránek, Nečas, Novák, Mrázek, Mlynář, Dostálek, Škvrňa.

Rozhodčí: Blecha, Pokorný