13.07.2016, 18:15 • Bischofshofen • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.53 3.9 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

81

81. Christoph HEMLEIN - 4:0

81

Bielefeld právě vstřelil branku!
Německý celek přidává čtvrtou branku! CHRISTOPH HEMLEIN si počkal na přihrávku z levé strany a šťastnou střelou o zem poslal míč obloučkem pár milimetrů pod horní tyč.

50

50. Fabian KLOS - 3:0

50

Milan Švenger byl bez šance, FABIAN KLOS vystřelil na opačnou stranu a navýšil vedení Arminie na 3:0.

29

29. Manuel PRIETL - 2:0

29

Arminia naprosto zaslouženě odskakuje do vedení o dvě branky! Schuppan z půlky hřiště nakopl míč do vápna, kde jeden z jeho spoluhráčů ideálně nacentroval a Švenger se po povedené hlavičce MANUELA PRIETLA natahoval marně.

10

10. Andreas VOGLSAMMER - 1:0

10

V desáté minutě jde Arminia do vedení! Švenger po střele z pravého konce velkého vápna u své levé tyče neudržel kluzký balón a ten se odrazil k ANDREASI VOGLSAMMEROVI, který jej z několika málo decimetrů lehoučce doklepl za brankovou čáru.

4:0

konec (2:0)

Branky: 10. Voglsammer, 29. Prietl, 50. Klos, 81. Hemlein

Karty:   42. Pilík (PRI), 48. Januška (PRI)

DSC Arminia Bielefeld: Davari (60. Rehnen) – Lang (60. Dick), Behrendt (60. Hornig), Börner (60. Salger), Schuppan – Görlitz (60. Hemlein), Prietl (60. Junglas), Holota (60. Schütz), Nöthe (60. Hartherz) – Voglsammer (60. Ulm), Klos (60. Brinkmann).

FK Příbram:
1. poločas: Švenger – Divíšek, Wodecki, Krameš, Pilík, Moravec, Majtán, Rezek, Chaluš, Ferrara, Mareš. 2. Poločas: Švenger – Karaklajič, Kvída, Pecháček, Bouranene, Tregler, Januška, Laňka, Brandner, Peltier.