0:3

konec (0:2)

13.07.2016, 20:00 • Seaview (Belfast) • 2. předkolo • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 7.8 5.05 1.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

FC Kodaň potvrdil roli papírového favorita a na stadionu Crusaders F.C. zvítězil 3:0. Ze Severního Irska si tak tým do hlavního města Dánska přiveze luxusní náskok, který by pro něj v domácí odvetě neměl být problém uhájit. (21:48:31)

90+2

90+1

90+1. Cushley (CRU)

90+1

Mužstvo ze Severního Irska v závěru zápasu zahrozilo! Standardní situace byla provedena přiťuknutím míče pro Cushleyho, který gólmana zaměstnal razantní střelou k tyči.

90

Heatley využil zaváhání soupeřovy obrany k zisku míče a po jeho převzetí byl faulován Johanssonem.

89

Hosté v klidu kontrolují průběh utkání kombinační souhrou daleko od své brány.

87

Po Augustinssonově sražené ráně zahrávala Kodaň roh. Jeho exekuce se ujal znovu Augustinsson, avšak zkonsolidovaná obrana Crusaders nebezpečí zažehnala odvrácením balonu mimo šestnáctku.

85

O chvíli později si vyhledal střeleckou pozici také Cornelius, ani jemu se však cílené zařízení trefit nepovedlo.

84

Po zisku míče podnikl dánský celek útočnou akci a tu svou střelou zakončil Toutouh. Vměstnat balon mezi tři tyče se mu ale nepodařilo.

83

Cushley se na půlce hřiště snažil obrat o míč Falka, toho ale podle názoru hlavního arbitra povalil na zem nedovoleným způsobem.

81

Přihrávka na Kadriiho byla příliš dlouhá a nařízen byl tak odkop od brány, který s největší pravděpodobností provede gólman O'Neill.

80

Augustinsson měl možnost rozehrávky rohového kopu, po uvedení míče do hry se ale nic podstatného nestalo.

79

Vyběhnuvšího brankáře zkoušel překvapit svou střelou z uctivé vzdálenosti Cushley, jeho rána ovšem zamířila nad břevno.

78

Ankersen vyprodukoval centr z pravé strany, do míče ale kopl příliš prudce a hrací předmět tak skončil až v zámezí.

76

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Kusk, přichází Toutouh.

74

Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Snoddy, přichází Gault.

73

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Santander, přichází Kadrii.

72

Hostující hráči se nakonec dostali k zakončení. Střeleckou štěstěnu pokoušel Ankersen, ale vinou O'Neillova bravurního zákroku se mezi úspěšné střelce nezapsal.

71

V době, kdy do závěrečného hvizdu zbývá zhruba dvacet minut, kombinují hosté na polovině svých soupeřů.

68

Tým z Kodaně mohl své vedení navýšit. Gólovou trefu ale odmítl Cornelius, který otřásl pouze brankovou konstrukcí.

67

Míč si do rohového čtvrtkruhu postavil Augustinsson, jenže svým centrem žádného ze spoluhráčů nenašel.

66

Rohový kop pro dánský celek.

64

Exekutorem přímého volného kopu se stal Augustinsson, který ale svou střelou ohrozil pouze publikum na tribuně za bránou.

63

Rozběhnutého Falka před hranicí pokutového území v rozporu s pravidly zastavil Coates.

62

Heatley v ofsajdu, míč pro FC Kodaň.

61

Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Caddell, přichází Mitchell.

60

Domácí ekipa zůstala u míče a Olsen musel být znovu ostražitý, tentokrát zakročil proti kulervoucímu zakončení Cushleyho.

59

V obrovské příležitosti se objevil Heatley, který vnikl s míčem až do pokutového území a z levé strany vyslal přízemní křižnou střelu. Olsen šel k zemi a balon konečky prstů vytěsnil mimo tři tyče.

59

Střídání v týmu FC Kodaň: ze hřiště odchází Kvist, přichází Greguš.

58

Hosté se rohovému kopu dokázali ubránit.

57

Šance pro domácí! Whyte na útočné polovině vybojoval balon a poté vyslal razantní střelu k pravé tyči. Olsen musel předvést skok, za který by se nemusela stydět kdejaká kočkovitá šelma, a vyrazil míč na roh.

54

Nový muž na hřišti se ihned uvedl střelou, kterou nechal vyniknout pozorného Olsena.

53

Střídání v týmu Crusaders F.C.: ze hřiště odchází Clarke, přichází Cushley.

53

53. Rasmus FALK - 0:3

53

Kodaň právě vstřelila branku!
Celek z hlavního města Dánska se ujímá tříbrankového náskok, když gólmana O'Neilla překonal RASMUS FALK.

52

O několik minut později se ve střelecké pozici objevil také Santander, ten ale prostor mezi třemi tyčemi trefit nedokázal.

49

49. Cornelius (KOD)

49

Rušno bylo ale na opačné straně hřiště. Přihrávku na pozici penaltového puntíku totiž obdržel nikým nehlídaný Cornelius a O'Neill měl co dělat, aby byl u své pravé tyče včas.

48

Domácí se pokusili udeřit prostřednictvím centru směřujícím za obranu, proti míči ale vyběhl Olsen a byl u něj první.

46

Žádný z trenérů se o poločasové přestávce nerozhodl střídat. V zápase tak pokračuje všech dvaadvacet hráčů z úvodní půle.

46

Hlavní aktéři už se vracejí zpět na hřiště.
FC Kodaň byl v úvodním dějství aktivnějším týmem. Favorizovaný celek z hlavního města Dánska se ujal vedení už v šesté minutě a svůj náskok v závěru první půle ještě navýšil. Domácí tým si za celý průběh úvodní pětačtyřicetiminutovky vytvořil jen jednu šanci, Olsena v bráně ale nepřekonal.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45

V prvním poločase nastavil hlavní arbitr jednu minutu.

43

Hosté si připravili další střeleckou pozici. Zpoza velkého vápna napřáhl Falk, jenže ze záklonu zamířil nad horní konstrukci brány.

40

40. Andreas CORNELIUS - 0:2

40

Rozdíl ve skóre je před přestávkou dvoubrankový! Vedení svého mužstva zdvojnásobil ANDREAS CORNELIUS, jenž si na zadní tyči naskočil na přesný centr z pravé strany a balon poslal neomylně pod břevno.

39

Falk přihrávkou doleva oslovil nabíhajícího Augustinssona, který ale míč nejprve ztratil a poté fauloval.

37

Pomocí několika rychlých narážeček se hosté snažili prokombinovat ke střele. Jednu z přihrávek však zastavila pozorná defenziva celku z Belfastu.

35

Za nevybíravý zákrok na Delaneyho inkasoval žlutý trest Declan Caddell (Crusaders F.C.).

34

34. Caddell (CRU)

34

Severoirové se pokusili zahrozit prostřednictvím dlouhého nákopu a to se jim také povedlo. Uvnitř pokutového území se totiž zmocnil míče Caddell a gólman Olsen měl plné ruce práce.

32

Domácí celek se nadechl k útočné akci, kterou nepřesnou střelou zpoza šestnáctky zakončil Heatley. Olsen tak bude moci v klidu provést odkop od své svatyně.

31

Z důvodu faulů je hra přerušována velmi často, dalšího z nich se dopustil Delaney, jenž v blízkosti středového kruhu povalil na trávník Clarkeho.

29

Po dlouhém Olsenově výkopu došlo na území Crusaders k faulu, když Coates ve vzdušném souboji nedovoleným způsobem atakoval autora úvodní branky Santandera.

28

Kombinační souhrou se hosté snaží dostat hlouběji do pole, zatím se jim to však příliš nedaří.

27

Příliš pozdě byl v souboji s Falkem Owens a domácímu hráči byl tak odpískán faul.

25

K rozehrávce standardní situace ze střední vzdálenosti se postavil Ankersen a jeho centr pozorný O'Neill vyboxoval do bezpečí.

24

Falk se pokusil proniknout přes Caddella, jenže ten ho seslal k zemi.

23

Andreas Cornelius (FC Kodaň) nešetrným skluzem atakoval Beverlanda, za což byl potrestán žlutou kartou.

21

Tak vehementně se Cornelius na útočné polovině snažil vybojovat míč, až fauloval Beverlanda.

20

Ofenzivní tažení domácího týmu bylo zastaveno vinou útočícího hráče, který stál v ofsajdu. Byl jím Caddell.

18

Dlouhatánským centrem z přímého volného kopu se prezentoval Clarke, míč ale skončil až za koncovou čarou.

17

Falk kousek od středové čáry účelově podrazil Burnse, míč pro Crusaders F.C.

16

Aktuálně jsou u míče fotbalisté dánského klubu, kteří si vyměňují přihrávky na vlastní polovině hracího pole.

14

Santander zavelel k útočnému výpadu podél pravé postranní čáry, do cesty se mu však postavil obránce a útočícího hráče zastavil.

12

Hostující mužstvo od úvodních minut disponuje územní převahou a severoirskému celku nedává mnoho prostoru pro kombinaci.

9

Kodaňští fotbalisté nakonec vnikli do šestnáctky a z ostrého úhlu zakončoval Santander, nicméně jeho přízemní pokus k bližší tyči O'Neill kryl.

8

Hosty vstřelená branka dostatečně neutěšila a ti nyní opět kombinují v blízkosti pokutového území svých protivníků.

6

6. Federico SANTANDER - 0:1

6

Podle předpokladů se favorizovaný celek ujímá vedení. Velice brzký gól vsítil FEDERICO SANTANDER, jenž si zhruba na úrovni penaltového puntíku naskočil na Augustinssonův centr z rohového kopu a balon poslal k levé tyči.

5

Po Falkově centru neudržel O'Neill balon v rukavicích a následovat bude roh.

4

Hra se přesunula do středu hřiště, kde probíhají četné a urputné souboje o balon, který střídá svého majitele.

2

Ankersen podnikl útočnou akci po levém křídle, kde ho nedovoleně zastavil McClean. Clarke pak krásným centrem našel hlavu Caddella, jenž Olsenovu bránu z hranice šestnáctky přestřelil.

1

Hráči domácího celku hrají v černých dresech a hosté nastoupili v dresech bílé barvy.

1

Crusaders F.C.: O'Neill – Burns, Beverland, Coates (C), McClean – Whyte, Clarke, Heatley – Caddell, Snoddy – Owens
Náhradníci: Dougherty – Lowry, Gault, Carvill, Mitchell, Cushley, Forsythe

FC Kodaň: Olsen – Ankersen, Johansson, Jørgensen, Augustinsson – Kusk, Kvist, Cornelius – Falk, Delaney (C) – Santander
Náhradníci: Andersen – Kadrii, Remmer, Greguš, Antonsson, Toutouh, Amankwaa

Rozhodčí: Klossner – Zgraggen, Zürcher (všichni Švýcarsko).

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Příjemný středeční večer přeji všem fanynkám a fanouškům evropského fotbalu. Vítám vás u sledování úvodního utkání 2. předkola Ligy mistrů, ve kterém změří své síly Crusaders F.C. a FC Kodaň. Zápasem, jehož úvodní výkop je stanoven na 20:00, vás prostřednictvím textové online reportáže provede Lukáš Jasoněk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.