Jekatěrina Makarovová – Jelena Vesninová

1:2 7:5, 1:6, 7:9

04.07.2016, 15:57 • Court 3 • Osmifinále • Jaroslava Sotáková sk

Tipsport: 1.44 2.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Súboj týchto dvoch ruských reprezentantiek vyhrala Jelena Vesninová, ktorá za necelé dve a pol hodiny víťazí 7.5, 1:6, 7:9. S konštatovaním, že jej súperkou vo štvrťfinále bude slovenská tenisová jednotka Cibulková sa s vami lúčim a prajem ešte pekný zvyšok večera! (18:47:15)

Koniec zápasu

7:9

Esom ukončuje Jelena Vesninová tento zápas!

0-40

Makarovová kazí svoj forhend a tak má Jelena Vesninová tri mečboly!

0-30

Vzápätí pridáva ďalší priamy fiftín a vedie už 30:0.

0-15

Vesninová vstupuje do tohto gemu priamym bodom z podania.

7:8

Makarovová vyhadzuje svoj forhend von z kurtu a tak po prestávke pôjde podávať po druhý raz v zápase Jelena Vesninová na víťazstvo! Dokonca bude mať k dispozícii nové loptičky!

0-40

Víťazným úderom z forhendu sa dostáva Jelena Vesninová k trom brejkbolom!

0-30

Vesninová ide do výraznejšieho vedenia po kvalitnom forhende.

0-15

Makarovová začína gem dvojchybou!

7:7

Vesninová sa v celej výmene bránila no nakoniec jej to stačilo, kedže prišla chyba z rakety jej súperky.

40-A

Priamym bodom z podania sa dostáva Vesninová k výhode!

40-40

Aj druhý je už minulosťou! Zhoda!

30-40

Prvý gembol jej Makarovová nedovolila premeniť po kvalitnom bekhende po čiare.

15-40

Jelena Vesninová sa dostáva dobrou agresívnou hrou k dvom gembolom!

15-30

Teraz však prišla nevynútená chyba z rakety Jeleny Vesninovej!

0-30

Makarovová teraz pomáha svojej súperke nevynútenou chybou.

0-15

Vesninová začína gem na servise víťazným bekhendovým úderom.

7:6

Jekatěrina Makarovová si drží tento extrémne dlhý a náročný gem a ide do vedenia 7:6!

A-40

Makarovová sa v celej výmene len bránila, no jej súperka v samom závere chybovala!

40-40

Esom odvracia Makarovová aj druhý brejkbol!

40-A

Jelena Vesninová sa dostáva k druhému brejkbolu v tomto geme!

40-40

Vesninová je teraz veľmi agresívna vo výmenách! Zhoda.

A-40

Makarovová sa dostáva po odvrátenom brejkbole k výhode!

40-40

Vesninová to teraz uponáhľala na returne, ktorý letel až za základnú čiaru.

40-A

Teraz sme konečne svedkami brejkbolu! Makarovová robí nevynútenú chybu!

40-40

Kvalitným returnom posiela Vesninová gem opäť do zhody.

A-40

Vesninová mala možnosť ukončiť túto výmenu víťazným bekhendom, no sieť bola proti!

40-40

Toto bola priam exhibičná výmena! Obe hráčky sa ocitli na sieti, kde bola lepšou hráčkou práve Vesninová!

A-40

Ani teraz sa nedočkáme brejkbolu! Makarovová bojuje o každý fiftín.

40-40

Avšak Vesninová by najradšej už v tomto geme prelomila podanie súperky. Zhoda.

40-30

Makarovová sa dostáva ku gembolu.

30-30

Makarovová zabojovala v tejto výmene a nedovolila súperke dostať sa k brejkbolom.

15-30

Priamym bodom z prvého podania znižuje Jekatěrina Makarovová stav tohto gemu!

0-30

Aj druhý fiftín putuje na jej konto, jej súperka posiela loptičku len do siete.

0-15

Makarovová vyhadzuje pri svojom podaní bekhendový úder.

6:6

Jelena Vesninová si napriek menším problémom drží svoj servis a vyrovnáva na 6:6!

30-40

Makarovová sa v celej výmene len bránila, no Vesninová nakoniec chybovala!

15-40

Jelena Vesninová teraz hraje veľmi agresívne a má 2 gemboly na vyrovnanie!

15-30

Makarovová nastrelila pásku a loptička sa odrazila do autu!

15-15

Teraz však už Vesninová zatlačila svoju súperku z forhendu a donútila ju chybovať!

15-0

Vesninová začína gem na servise chybou z forhendu!

6:5

Vesninová poslala svoj smeč len do siete a tak ide Makarovová do vedenia 6:5.

40-30

Je to tá prvá možnosť! Makarovová má gembol!

30-30

Po 30 na oboch stranách. Tak čo bude to gembol alebo brejkbol?

30-15

Jekatěrina Makarovová ide do vedenia, po nepresnom bekhend od súperky.

15-15

Teraz však robí nevynútenú chybu Makarovová! Po 15 na oboch stranách.

15-0

Bekhendový úder Vesninovej končí až za základnou čiarou.

5:5

Tretí brejkbol však už Vesninová nedokázala odvrátiť a tak je znovu vyrovnané, 5:5!

40-30

Aj druhý brejkbol je preč! Makarovová vyhadzuje svoj forhend von z kurtu!

40-15

Priamym bodom z podania odvracia Vesninová brejkbol!

40-0

Absolútne nezvláda Vesninová tento gem!

30-0

Vesninová robí vo veľmi zlom čase dvojchybu!

15-0

Avšak lepšie začína tento gem Makarovová.

4:5

Vesninová vo veľmi dobrej chvíli vzala podanie svojej súperke a po prestávke pôjde podávať na víťazstvo v zápase!

30-40

Víťazným úderom z bekhendu sa dostáva Jelena Vesninová k brejkbolu!

30-30

Vesninová teraz zabojovala na sieti a forhendovým volejom vyrovnáva, po 30.

30-15

Makarovová odohrala kraťas na sieti, ktorý jej súperka dobehla a obhodila ju!

30-0

V azda najdlhšej výmene zápasu ako prvá chybovala práve Vesninová a tak jej súperka vedie už 30:0.

15-0

Loptu získava Makarovová.

4:4

Jelena Vesninová zvládla tento veľmi ťažký gem na servise a vyrovnáva na 4:4!

40-A

Jelena Vesninová teraz šla cez druhé podanie, no situáciu zvládla a víťazným úderom z forhendu sa dostala k výhode.

40-40

Makarovová zaskočila súperku, keď zmenila rytmus hry a namiesto bekhendu odohrala forhendový winner!

40-A

Makarovová kazí svoje return po dobrom prvom podaní súperky.

40-40

Makarovová veľmi dobre čítala hru a loptičku odohrala do protipohybu súperky. Zhoda.

30-40

Priamym bodom z podania sa dostáva Jelena ku gembolu!

30-30

Pri hre od základnej čiary ako prvá chybovala Vesninová! Po 30 na oboch stranách.

15-30

Jelena Vesninová diktovala tempo výmeny, no na jej konci urobila nevynútenú chybu.

0-30

Makarovová vyhadzuje svoj bekhend až za základnú čiaru!

0-15

Vesninová začína ôsmy gem rozhodujúceho setu esom!

4:3

Druhý gembol však už Makarovová premieňa a ide do vedenia 4:3!

40-30

Prvý gembol nedovolila Vesninová súperke premeniť!

40-15

Vesninová chybuje na returne a tak má jej súperka dva gemboly!

30-15

Pri výmene od základnej čiary bola trpezlivejšou hráčkou práve Mkarovová, ktorá si počkala na chybu súperky.

15-15

Štvrtá dvojchyba Makarovovej! Po 15 na oboch stranách.

15-0

3:3

Jelena Vesninová si drží svoj servis a vyrovnáva stav rozhodujúcej sady na 3:3.

30-40

Priamy bod z podania pre Vesninovú!

30-30

Makarovová teraz svoju chybu odčiňuje víťazným krížnym forhendom! Po 30 na oboch stranách.

15-30

Makarovová teraz nezvládla situáciu na returne a posiela ho len do siete.

15-15

Vesninová dominovala v tejto výmene, no na jej konci urobila nevynútenú chybu.

0-15

Priamym bodom z podania začína Vesninová gem na servise!

3:2

Jekatěrina Makarovová si drží svoj servis a ide do vedenia 3:2.

40-30

Teraz však Makarovová zvládla ťažkú situáciu a dostáva sa k gembolu.

30-30

Makarovová pomáha svojej súperke dvojchybou!

30-15

15-15

Vesninová teraz zatlačila svoju súperku, po 15.

15-0

Makarovoová si pomáha kvalitným prvým servisom, po ktorom šla k sieti a bekhendovým volejom ukončila výmenu.

2:2

Jelena Vesninová vybojovala túto výmenu a vyrovnáva tak stav tohto setu!

30-40

Vesninová získava druhý fiftín v rade a má gembol na 2:2.

30-30

Zatiaľ nie sme svedkami žiadneho brejkbolu! Po 30 na oboch stranách.

30-15

Vesninová nastrelila pásku, loptička sa odrazila na stranu Makarovovej, no tá bola na sieti a nemala problém loptičku dobehnúť a odohrať do odkrytej časti kurtu.

15-15

Vesninová zatlačila svoju súperku z forhendovej strany a donútila ju k nepresnosti.

15-0

Makarovová sa teraz prezentovala krásnym víťazným returnom!

2:1

Avšak teraz si pomáha svojím prvým servisom a ide do vedenia 2:1!

40-15

Čistá hra to nebude! Jekatěrina Makarovová vyhadzuje svoj bekhend von z kurtu.

40-0

Priamym bodom z podania sa dostáva Makarovová k trom gembolom.

30-0

Makarovová bola aktívnejšou hráčkou na dvorci a výmenu ukončil víťazným volejom na sieti.

15-0

Bekhend z rakety Vesninovej končí až za základnou čiarou.

1:1

Vesninová si šla na sieť po víťazný fiftín a vyrovnáva stav rozhodujúceho dejstva.

40-A

Avšak ruská reprezentantka Vesninová nedovolila svojej rodáčke získať brejkbol.

40-40

Teraz však prišla chyba z rakety Vesninovej. Zhoda.

30-40

Makarovová sa bránila v celej výmene, no poslednú loptičku už nemala šancu dobehnúť!

30-30

Kratší forhendový úder Jeleny Vesninovej skončil v tesnom aute. Po 30 na oboch stranách.

15-30

Druhé eso Jeleny Vesninovej v tomto geme!

15-15

Avšak teraz sa už Makarovová dostala do výmeny a donútila súperku k chybe.

0-15

Vesninová vstupuje do gemu na servise esom!

1:0

Hneď prvý gembol Makarovová premieňa a čistou hrou vstupuje do tretej sady!

40-0

Return Vesninovej skončil v tesnom aute a tak má jej súperka šancu na čistú hru.

30-0

Makarovová ide do výraznejšieho vedenia v rozhodujúcom dejstve.

15-0

1:6

Druhý setbol však už Vesninová premieňa po krásnom bekhendovom winneri a víťazí v druhom sete pomerne hladko 6:1. Nerozhádzalo ju ani prerušenie za stavu 4:1 a 40:40!

30-40

Prvý setbol sa podarilo Makarovovej odvrátiť!

15-40

Hneď na to pridáva ďalšie a dostáva sa k dvom setbolom!

15-30

Vzápätí však Vesninová svoju chybu napráva esom!

15-15

Teraz však prišla nevynútená chyba z rakety Jeleny! Po 15 na oboch stranách.

0-15

Priamym bodom z podania ide Vesninová do vedenia.

1:5

Vesninová premieňa druhý brejkbol v tomto geme a po víťaznom krížnom bekhende vedie už 5:1.

40-A

Vyzerá to tak, že Vesninovej prerušenie neprekazilo jej útočenie!
Vyzerá to tak, že počasie sa umúdrilo a pršať prestalo! V zápase sa bude pokračovať.
V All England Clube začína mrholiť!

40-40

Teraz nedokázala Vesninová brejkbolovú príležitosť premeniť. Zhoda.

40-A

Makarovová teraz čoraz viac chybuje a tak sa dostáva jej súperka k ďalšiemu brejkbolu!

40-40

Makarovová robí pri hre od základnej čiary nevynútenú chybu. Zhoda.

40-30

Druhá dvojchyba Makarovovej v tomto zápase.

40-15

Po druhom podaní Makarovovej, jej súperka odohrala víťazný return.

40-0

Jekatěrina Makarovová sa dostáva k trom gembolom!

30-0

Ani teraz z toho nebol víťazný úder Vesninovej, kedže loptička letela len do autu.

15-0

Vesninová posiela svoj bekhend len do autu.

1:4

Jelena Vesninová si po dokonalom obrate v tomto geme drží svoj servis a vedie už 4:1.

30-40

Jeden z úderov Makarovovej skončil v tesnom aute a tak má Vesninová gembol!

30-30

Vesninovej sa podarilo obhodiť súperku na sieti! Po 30 na oboch stranách.

30-15

Teraz však prichádza k zníženiu, po nevynútenej chybe Makarovovej.

30-0

Vesninová posiela svoj forhend len do siete, to je zlé!

15-0

1:3

Jekatěrina Makarovová získava aj tretí fiftín, drží si svoje podania a znižuje stav druhej sady.

40-30

Makarovová sa ziskom dvoch fiftínov v rade dostáva k gembolu.

30-30

Forhend Vesninovej skončil hlboko v aute. Po 30 na oboch stranách.

15-30

Vesninová je teraz lepšou hráčkou na kurte a vedie 30:15 pri podaní súperky.

15-15

Pri hre od základnej čiary dominovala Jelena Vesninová a donútila súperku k bekhendovej chybe.

15-0

Makarovvá vstupuje do gemu na servise priamym bodom z podania.

0:3

Bekhend Vesninovej skončil presne na čiare a jej súperka ho už nedokázala dobehnúť.

30-40

Jekatěrina Makarovová znižuje stav tretieho gemu.

15-40

Vesninová trafila pásku a loptička sa odrazila nechytateľne na stranu súperky.

15-30

Vesninová strieľa prvé eso zápasu!

15-15

Po 15 na oboch stranách.

15-0

Makarovová začína gem na príjme víťazným returnom.

0:2

Druhý sa jej už nepodarilo odvrátiť, kedže urobila dvojchybu. Vesninová vedie 2:0.

30-40

Prvý brejkbol Makarovová odvracia.

15-40

Vesninovová sa po dobrej agresívnej hre dostáva k dvom brejkbolom.

15-30

Jelena Vesninová ide do vedenia pri súperkynom servise.

15-15

Víťazným bekhendom sa dostáva Makarovová k vyrovnaniu, po 15.

15-0

Jekatěrina Makarovová vstupuje do druhého gemu víťazným úderom.

0:1

Čistou hrou si drží Jelena Vesninová svoje podanie na úvod druhého setu a vedie 1:0.

0-40

Jelena Vesninová má šancu na čistú hru.

0-30

Aj druhý fiftín putuje na jej konto.

0-15

Vesninová lepšie vstupuje do druhého setu.

7:5

Vesninová vyhadzuje svoj return a tak získava Makarovová prvý set za 50 minút pomerom 7:5.

A-40

Esom sa teraz dostáva k setbolu!

40-40

Jekatěrina Makarovová odvracia aj štvrtý brejkbol súperky.

40-A

Vesninová sa dostáva k štvrtému brejkbolu v tomto geme.

40-40

Makarovová odvracia aj tretí brejkbol v tomto geme, po smeči na sieti.

40-A

Jelena Vesninová bola od začiatku v tejto výmene aktívnejšou hráčkou a vypracovala si ďalší brejkbol.

40-40

Aj druhý brejkbol je už minulosťou. Makarovovú v dôležitom momente podržal servis.

30-40

Priamym bodom z podania odvracia Makarovová prvý brejkbol.

15-40

Po nevynútenej chybe sa dostáva Vesninová k dvom brejkbolom!

15-30

Priamym bodom z podania Makarovová znižuje v tomto geme.

0-30

Aj druhý fiftín ide na jej konto, po víťaznom krížnom forhende.

0-15

Vesninová začína tento gem o udržanie sa v tomto sete výborne.

6:5

Druhý brejkbol už Makarovová využíva po fatálnej chybe súperky a ide do vedenia 6:5. Po prestávke pôjde podávať na zisk prvého setu.

40-30

Hneď prvý brejkbol Vesninová odvracia!

40-15

Avšak teraz svoju chybu Makarovová napravila výborným kraťasom na sieti a dostáva sa tak k dvom brejkbolom!

30-15

Jekatěrine Makarovovej teraz absolútne nevyšiel return po druhom podaní súperky.

30-0

Makarovová bola v celej výmene aktívnejšou hráčkou a následne ju ukončila víťazným bekhendom.

15-0

5:5

Makarovová odvrátila v tomto geme setbol súperky, podržala si servis a vyrovnala na 5:5.

A-40

Obe hráčky museli počas tejto výmeny na sieť, no úspešnejšia tam bola Makarovová, ktorá získava gembol na 5:5.

40-40

Vlastnou chybou sa teraz pripravila Vesninová o setbol!

30-40

Jelena Vesninová teraz veľmi dobre čítala hru a loptičku poslala do odkrytej časti kurtu.

30-30

Po 30 na oboch stranách!

30-15

Jelena Vesninová sa ešte nevzdáva a bojuje o každú loptičku!

30-0

15-0

Vesninová odohrala krátky return, na ktorý odpovedala Makarovová víťazným bekhendom.

4:5

Makarovová posiela svoj bekhend do autu a tak si Vesninová drží svoje podanie, po tom čo v tomto geme odvrátila 2 brejkboly súperky!

40-A

Víťazným krížnym bekhendom sa dostáva Vesninová k výhode.

40-40

Aj druhý brejkbol sa podarilo Vesninovej odvrátiť!

40-30

Prvý brejkbol Vesninová odvracia kvalitným kraťasom, na ktorý jej súperka už nedokázala odpovedať.

40-15

Makarovová sa dostáva k dvom brejkbolom po dvojchybe súperky.

30-15

Makarovová si nabehla na sieť, kde odohrala krátky volej, ktorý jej súperka dobehla no už nestihla presne umiestniť.

15-15

15-0

Vesninová teraz nedokázala odpovedať na dobrý return svojej súperky.

4:4

Jekatěrina Makarovová sa dokázala dostať z nepriaznivého stavu 4:2 a vyrovnať na 4:4.

A-40

Returnový úder Vesninovej zastavila páska a tak má Makarovová gembol.

40-40

Kvalitným prvým servisom upravuje na zhodu!

30-40

Makarovová sa dopúšťa chyby a tak má jej súperka brejkbol.

30-30

Vesninová si teraz dobre pripravila výmenu k prechodu na sieť, ktorý jej vyšiel a zabezpečil fiftín.

30-15

Dobrým prvým podaním ide Makarovová do vedenia na servise.

15-15

0-15

Vesninová sa v celej výmene len bránila, no dokázala sa vymaniť spod tlaku súperky a nakoniec výmenu ukončiť víťazným úderom z bekhendu.

3:4

Forhendový úder Vesninovej bol pridlhý a letel až za základnú čiaru. Makarovová si berie späť svoje stratené podanie a znižuje na 4:3.

40-30

Jekatěrina Makarovová sa dostáva k brejkbolu!

30-30

Vesninová mala šancu ukončiť dobre vypracovanú výmenu, no v rozhodujúcom momente chybovala.

15-30

Makarovová si pripisuje na svoje konto víťazný return.

0-30

Drop-shot od Vesninovej jej súperka dobehla, no následne ju Jelena obhodila na sieti.

0-15

Makarovová odohrala return presne na raketu súperky, ktorá nemala problém pohotovo ukončiť výmenu.

2:4

Druhý gembol už Jekatěrina Makarovová využíva po víťaznom voleji na sieti a znižuje stav prvej sady.

40-30

Makarovová už nestihla dobehnúť výborný forhendový winner súperky.

40-15

Makarovová teraz zatlačila svoju súperku a vypracovala si tak dva gemboly.

30-15

Return Jeleny Vesninovej zastavila len páska.

15-15

Ruská reprezentantka Makarovová chybuje z bekhendu. Po 15 na oboch stranách.

15-0

Makarovová šla cez druhé podanie, čoho však nevyužila jej súperka.

1:4

Hneď prvý gembol Vesninová premieňa a ide do výraznejšieho vedenia 4:1. Makarovová ťahá zatiaľ za kratší koniec vo výmenách.

15-40

Makarovová posiela loptičku len do autu a tak má jej súperka 2 gemboly.

15-30

Vesninová si teraz rozbehala svoju súperku a po jednom z kratších úderov sa vybrala na sieť a tam výmenu ukončila bekhendovým volejom.

15-15

15-0

Pri dlhšej výmene od základnej čiary dominovala práve Vesninová no na jej konci prišla nevynútená chyba.

1:3

Hneď prvý gembol Makarovová premieňa a po prvý raz v tomto dejstve si drží svoje podanie.

40-0

Víťazným forhendom k čiare sa dostáva Makarovová k trom gembolom!

30-0

Teraz sa síce dokázala Vesninová dostať do výmeny, no svoj forhend odohrala veľmi nepresne.

15-0

Makarovová strieľa svoje prvé eso z druhého podania.

0:3

Jelena Vesninová si s prehľadom drží svoj servis, potvrdzuje tak brejk z predošlej hry a vedie už 3:0!

0-40

Šanca na prvú čistú hru pri svojom podaní pre Rusku Vesninovú!

0-30

Jelena Vesninová teraz veľmi dobre čítala hru, videla, že jej súperka je ďaleko za základnou čiarou, odohrala stop-ball, ktorý Makarovová nemala šancu dobehnúť.

0-15

Makarovová sa dopúšťa nevynútenej chyby.

0:2

Forhend po čiare z rakety Makarovovej skončil v tesnom aute a tak berie Vesninová podanie súperky!

0-40

Jelena Vesninová sa dostáva k trom bejkbolom hneď pri prvom podaní ruskej súperky.

0-30

Aj druhý fiftín na príjme ide pre Vesninovú.

0-15

Jelena Vesninová si po jednom z kratších úderov súperky nabehla na sieť, kde sa ju Makarovová pokúsila obhodiť, no neúspešne!

0:1

Makarovová sa v celej výmene bránila a posledný bekhend bol kratší a skončil na sieti.

30-40

Jelena Vesninová nepúšťa súperku k brejkbolom a sama získava po kvalitnom prvom servise gembol.

30-30

Teraz prišla nevynútená chyba Vesninovej a tak je stav tohto gemu vyrovnaný.

15-30

Prvý fiftín pre Makarovovú v tomto zápase.

0-30

Pri dlhšej výmene teraz zatlačila Vesninova súperku z forhendovej strany a výmenu ukončila víťazným úderom.

0-15

Priamym bodom z podania začína Vesninová tento duel.

0:0

Stretnutie sa práve začalo.
Na servise začína Jelena Vesninová.
Začiatok zápasu sa nám trošku posunie, keďže na kurte č. 3 ešte prebieha druhý set medzi Slovenkou Dominikou Cibulkovou a Agnieszkou Radwańskou!
Prajem pekný pondelok všetkým priaznivcom bieleho športu! Tretí grandslam roka Wimbledon sa prehupol už do druhého týždňa! Po dlhšom čase sa opäť hralo aj v prvú nedeľu, kedže orgainzátorom narobilo počasie poriadne vrásky na čele. Všetky zápasy sa stihli odohrať a tak dnes pokračujeme osemfinálovými stretnutiami a my sa konkrétne zameriame na duel medzi Jekatěrinou Makarovovou a Jelenou Vesninovou.

Jekatěrina Makarovová je 28-ročná reprezentantka z Ruska. Aktuálne sa nachádza na 35. mieste svetového rebríčka. Avšak v minulosti už bola aj v Top 10, konkrétne na 8. mieste. Na tomto turnaji štartuje už po desiaty raz no najďalej sa dostala v roku 2014 do štvrťfinále. Ako generálku na Wimbledon si zvolila turnaj v Eastbourne, kde vo štvrťfinále vypadla na rakete Johanny Kontaovej!

Cesta turnajom:
1. kolo : Makarovová – Larssonová 6:1, 4:6, 6:1
2. kolo : Makarovová – Kvitová 7:5, 7:6 (5)
3. kolo : Makarovová – Strýcová 6:4, 6:2

Jelena Vesninová je 28-ročná taktiež rodáčka z Ruska. Momentálne jej patrí 50. pozícia vo svetovom rebríčku. No najvyššie bola už na 21. mieste. Tu vo Wimbledone štartuje už po jedenásty raz, no najďalej sa dostala v roku 2009 a to do osemfinále. Dnes bude hrať o vylepšenie jej maxima! Taktiež štartovala v Eastbourne, kde vypadla takisto vo štvrťfinále na rakete českej tenistky Karolíny Plíškovej!

Cesta turnajom :
1. kolo : Vesninová – Paszeková 7:5, 6:2
2. kolo : Vesninová – Petkovičová 7:5, 6:3
3. kolo : Vesninová – Boserupová 7:5, 7:5

VZÁJOMNÁ BILANCIA
Hráčky sa na okruhu WTA stretli už sedemkrát. Bilancia 6:1 hovorí pre Jekatěrinu Makarovovú!
Naposledy sa stretli v roku 2015 na French Open, kde pomerne ľahko 6:2, 6:4 zvíťazila práve Makarovová. Na trávnatom povrchu sa ešte nikdy nestretli.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 14:00.