Evropská liga žen

Ázerbájdžán – Slovensko

3:0

konec (25:15, 25:22, 25:20)

03.07.2016, 16:00 • Baku, Azerbajdžan • Finále • Jakub Kocourek (@kubikocourek) sk

25:20

Finále Európskej ligy žien nemohol presným smečom ukončiť nikto iný ako Polina Rahimovová.

24:20

Ďalšie eso Nikoly Radosovej!

24:16

Prvý mečbol pre Azerbajdžan!

23:15

Slovenky získavajú štvrtú loptu v rade a azerbajdžanský tréner reaguje oddychovým časom!

7:0

Tak to je neuveriteľné! Ani Karin Palgutová nevyzrela na bloky domácich hráčok.

4:0

Štvorbodové vedenie Azerbajdžanu je už hrozivé!

25:22

Paula Kubová poslala loptu smečom len do siete a Azerbajdžanky už vedú 2:0 na sety.

24:22

Po mimoriadne napínavej výmene prichádza setbol pre Azerbajdžan!

22:22

A navyše je tu eso Jaroslavy Pencovej!

20:20

Azerbajdžanky boli na sieti opäť príliš aktívne a v závere druhého setu je tak vyrovnané!

20:17

Tak to je neuveriteľné! Slovenky na chvíľu prestali hrať, pretože si mysleli, že lopta sa dotkla palubovky na strane súperiek, tie však následne úspešne zakončili a tento bod tak ide na stranu Azerbajdžanu. Navyše to vyzerá na zdravotné problémy Barbory Kosekovej.

18:16

Tak to je mimoriadne nepríjemné! Slovenky v druhom sete dlho viedli, no teraz prehrávajú už o dva body!

14:14

Tak to je neuveriteľné! Je vyrovnané!

7:12

Moje slová teraz potvrdila aj Ksenija Poznjaková a Slovenky vyhrávajú už o päť bodov! Azerbajdžanský tréner si opäť berie oddychový čas.

7:8

Neúspešný útok jednej z našich hráčok a už je to len o jediný bod!

5:8

Pred prvým technickým oddychovým časom v druhom sete Slovensko vedie o tri body vďaka presnej ruke Nikoly Radosovej!

3:6

Eso Barbory Kosekovej! Zverenky Mareka Rojka vstúpili do druhého setu ako vymenené a na palubovke momentálne kraľujú! Azerbajdžan reaguje oddychovým časom.

3:4

Dobrá práca Veroniky Šmitalovej na sieti nás dostáva prvý raz v zápase do vedenia!

24:15

A setbol prichádza hneď v ďalšej výmene!

10:3

Barbora Koseková prehrala súboj na sieti a v prvom sete sa rysuje debakel!

8:2

Navyše teraz sa v útoku pomýlila aj Tatiana Crkoňová a Slovenky pred prvým technickým oddychovým časom prehrávajú už o šesť bodov!

6:2

6:2

6:2

Zverenky Mareka Rojka predvádzajú v úvode duelu príliš veľa chýb v útoku a už prehrávajú o štyri body.

3:0

Ázerbájdžán: Alijevová, Poznjaková, Gurbanovová, Bajramovová, Pavlenková (L), Hasanovová, Kulanová, Židkovová, Mammadovová (L), Jagubovová, Karimovová, Kiselyovová, Rahimovová, Habibovová

Slovensko: Kuciaková, Palgutová, Valachová (L), Salanciová, Drobňáková, Crkoňová, Pencová, Abrhámová, Radosová, Doležajová (L), Kubová, Ovečková, Koseková, Šmitalová

Rozhodčí: Giorgio Gnani (Tal.), Helena Geldof (Hol.)