DAC 1904 Dunajská Streda – FK Frýdek-Místek

2:1

konec (0:1)

01.07.2016, 17:05 • Bytča • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.4 4.5 5.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

MFK Frýdek-Místek nedokázal udržet jednobrankový náskok z prvního poločasu a kvůli nevydařenému začátku druhé části prohrál s FK DAC Dunajská Streda na hřišti v Bytči 1:2. (18:52:19)

90+1

90

Před dotírajícím Šabalou vyrazil balon gólman Baláž.

88

Domácí se pokusili zahrozit pomocí dlouhého nákopu, který přistál v rukavicích strážce frýdecko-místecké svatyně.

86

Ihned po uvedení míče do hry odpískal hlavní arbitr útočný faul.

85

Hosté se dostali k přízemnímu centru zprava, který byl sražen na roh.

83

Ofenzivní výpad hráčů Dunajské Stredy zastavil svým faulem Nagy.

81

Gólman domácího týmu musel vyběhnout z brány, aby sebral míč z nohy útočícímu hráči.

79

Po zisku míče zaútočili Slezané, ale pozorná obrana domácího výběru jim nedovolila zakončit.

78

Míč se nachází na kopačkách fotbalistů Dunajské Stredy, kteří si vyměňují přihrávky na vlastní polovině hřiště.

75

Do konce řádné hrací doby zbývá závěrečná čtvrthodina. Podaří se během ní hostům vyrovnat?

73

Tempo hry oproti úvodu druhého dějství rapidně opadlo.

71

Také hostující celek vystřídal několik hráčů, konkrétně tři.

70

Hlavní arbitr přerušil hru a dal hráčům pokyn k doplnění tekutin.

68

Trenér Dunajské Stredy se odhodlal k dvojímu střídání, na hřišti tak můžeme vidět čerstvé síly.

65

MFK Frýdek-Místek získal výhodu rohového kopu, po kterém došlo k nepřesnému střeleckému zakončení.

64

V posledních minutách se toho na hřišti moc nestalo, hraje se neustále uprostřed hřiště a mezi oběma pokutovými územími.

62

Nyní hra probíhá ve středovém kruhu, kde jsou k vidění hlavičkové souboje.

2:1

konec (0:1)

Branky: 48. Ljubičič, 49. Polievka – 4. Haris

DAC 1904 Dunajská Streda: Slávik, Ljubičič, Michalík, Pačinda, Štepanovský, Kocsis, Huk, Kwin, Polievka, Szarka, Šabala
Náhradníci: Milošovič, ľupták, Sabler, Nagy, Sarr, Kolár, SZepe, Simon, Živkovič, Sandal, Kondrlík, Černák

FK Frýdek-Místek: Mihálek, Kadlec, Berežný, Andrija, Šichor, Kuzma, Ruml, Šumský, Slaninka, Čvrtníček, Haris
Náhradníci: Baláž, Texl, Jeleček, Schmidt, Richter, Krčula, Nworah, Šimoník, Skwarczek