30.06.2016, 16:10 • Čtvrtfinále • Ondřej Jícha (@OndraJicha)

Tipsport: 2.64 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2:6

Přímým bodem na závěr ale ukončuje Jan Šátral tento zápas.

0:3

A ten proměňuje, když se na bekhendu ubránil útoku soupeře a Kuzmanov nakonec poslal míček do sítě, když se rozhodl změnit tempo hry. Úder po lajně byl však nepřesný.

0:1

Druhý už ale ano, protože Kuzmanovovi nevyšel pokus o dropšot a nabíhaným forhendem k síti se dostává Šátral do vedení 1:0.

0-40

Tentokrát už to byl vítězný úder z forhendu a český tenista má hned zkraje třetí sady tři brejkboly.

1:6

Stačil mu ovšem jediný, aby poslal vítězný forhend po lajně, který ho posílá do třetího setu.

1:5

A opět z forhendu se podařilo zatlačit Šátralovi na soupeře a Kuzmanov vzápětí poslal míček do autu a prohrává 1:5.

1:4

A ten proměňuje, poněvadž pokus o zkrácení hry Šátrala skončil v síti.

0:4

Šátral předvedl výbornou obranu a ještě lepší přechod do útoku a zatlačil na soupeře, ten se vyhodil a český tenista se ujímá vedení 4:0 ve druhém setu.

0:2

Druhý už ale aktivní hrou a vítězným forhendem využívá.

7:6

TO se mu ale nepodaří, neboť se dopustil dvojchyby a prohrává úvodní sadu v tiebreaku 8:10.

4:4

Forhend do protipohybu soupeře po podání skončil ale v autu a Bulhar si bere zpět zrtacené podání zkraje zápasu.