Evropská liga žen

Slovensko – Ázerbájdžán

1:3

konec (19:25, 25:18, 22:25, 20:25)

30.06.2016, 18:02 • Mestská športová hala, Nitra • Finále • Jakub Kocourek (@kubikocourek) sk

19:24

Po výmene plnej obrovskej bojovnosti na oboch stranách sa Azerbajdžan dostáva k prvému mečbolu!

18:21

Osemnásty bod na našom konte a na podaní je Barbora Koseková.

16:20

Kuriózna situácia sa teraz odohrala v Mestskej šporovej hale v Nitre, keď nám rozhodcovia udelili technický bod! Zrejme pre pomalé striedanie na strane hosťujúceho družstva.

15:19

Slovenky sa opäť prebúdzajú!

14:19

Eso Dominiky Drobňákovej!

10:16

Tak tento príjem nám absolútne nevyšiel a náskok Azerbajdžanu je opäť hrozivý. Obzvlášť v takejto fáze zápasu.

1:8

Azerbajdžanské reprezentantky absolútne ovládli palubovku Mestskej športovej haly v Nitre a štvrtý set menia na exhibíciu!

1:6

Päťbodové manko už vyzerá skutočne hrozivo!

22:24

Tak to je neuveriteľné! Tak, ako to ešte pred pár minútami vyzeralo na triumf Slovenska, tak je teraz k triumfu v treťom sete bližšie Azerbajdžan.

22:22

Opäť je vyrovnané!

21:20

Crkoňová s Pencovou predviedli ďalší skvelý dvojblok a Slovenky otáčajú vývoj tretieho setu!

15:16

Skvelý servis Jaroslavy Pencovej nás dostáva do kontaktu!

11:12

Crkoňová s Pencovou na sieti opäť excelentné!

7:10

Tie dokonca vedú už o tri body!

7:6

Do zápasu sa pre menšie technické problémy vraciame za stavu 7:6 pre naše dievčatá.

24:18

24:18

24:18

Pri súboji na sieti prišiel opäť dotyk jednej z hosťujúcich hráčok a je tu tak setbol pre Slovensko!

20:15

20:15

20:15

A pri servise Jaroslavy Pencovej si vybojovali aj dvadsiaty bod!

17:14

Dnes skvelo hrajúca Tatiana Crkoňová pridáva na naše konto sedemnásty bod!

3:1

Tak konečne naša hra dostáva tvár zo zápasov so Slovinskom! Crkoňová s Pencovou zblokovali útok súperiek!