Přípravný zápas

SV Guntamatic Ried – MŠK Žilina

2:1

konec (2:0)

29.06.2016, 18:00 • Keine Sorgen Arena, Ried Im Innkreis (kapacita: 7.680 diváků) • Roman Tkáč (@romanooke) sk

Tipsport: 2.23 3.4 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

79

Žilina dala gól!
Chlapci sa konečne dočkali, po 79 minútach v stretnutí skórujú po kope zo značky označujúcu vzdialenosť 11 metrov od bránkovej čiary. Presadil sa JAKUB PAUR

78

Bola nariadená penalta pre MŠK Žilina!

61

Dámy a páni,

televízny signál, ktorý sa vyrába priamo v Keine Sorgen Arena sa prestal momentálne vysielať. Za vzniknutú nepríjemnosť sa ospravedlňujeme a budeme Vás priebežne informovať o zmene stavu v stretnutí.

59

Domáci striedajú po druhý krát v dnešnom zápase.

56

Je tomu tak, domáci striedajú po prvý krát v stretnutí.

31

Hneď po reštarte hry opäť veľmi ostro v súboji o loptu zneškodnili hráča MŠK Žilina, čo rozhodca opäť ocenil žltou kartou.

24

SV Ried dal gól!
Domáci futbalisti zvyšujú svoj náskok! Po dobre predvedenom rohovom kope sa do štatistiky úspešných strelcov zapísal aj MATHIAS HONSAK.

21

Žltú kartu dostáva hráč hostí za veľmi škaredý faul v strede ihriska na domáceho útočníka.

6

Domáci futbalisti sa ujímajú vedenia! Už po šiestich minútach hry dosiahol gól FABIAN SCHUBERT.