Přípravný zápas

MFK Ružomberok – FC Baník Ostrava

3:0

konec (1:0)

29.06.2016, 17:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Libor Štěpán (@libstep73)

Tipsport: 1.85 3.7 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a těším se při dalších přenosech. (19:13:47)
Skóre dnešního přípravného zápasu otevřel ve 32. minutě Peter Gal Andrezly. Ve druhé půli kopali Liptáci penaltu, kterou v 54. minutě proměnil Tomáš Ďubek. V 75. minutě uzavřel skóre Miloš Lačný a Ružomberok tak porazil Baník Ostrava 3:0.

90+1

75

Ružomberok právě vstřelil branku!
Z rychlého protiútoku skóruje MILOŠ LAČNÝ a Ružomberok vede již o tři góly!

54

Byla nařízena penalta pro Liptáky a ti ji proměňují! Do vedení 2:0 je poslal TOMÁŠ ĎUBEK!

49

Ale Ružomberok se v klidu ubránil.

49

Baník získal přímý kop.

48

Nyní si Liptáci počínali v útoku nedovoleně.

47

Hosté přerušili útok domácích odkopem do zámezí. Ružomberok vhazuje.

46

Po prvním poločase vede Ružomberok nad Baníkem Ostrava 1:0.

45

45

Po útoku domácích skončil míč za brankou. Odkop Bajzy.

43

Hosté se dostali ke střele a Matúš Macík si připisuje úspěšný zákrok.

43

Baník vybojoval přímý kop.

42

Domácí po vhazování znovu zaútočili, ale vše končí odkopem ostravského brankáře.

42

Stejně dopadá i další útok slovenského celku.

41

Útok Ružomberoku, ale hosté odkopávají míč mimo hřiště. Liptáci budou vhazovat.

40

Krátce po této standartce kopali hosté roh, ale domácí se ubránili.

39

Baník vybojoval přímý kop v nebezpečné vzdálenosti.

38

Baník Ostrava se při útoku dopustil útočného faulu a přichází o míč.

34

Po útoku hostů následuje odkop ružomberského brankáře.

32

Ružomberok dal gól!
Liptáci otevírají skóre střetnutí! Prosadil se PETER GAL ANDREZLY.

31

Po rohu následuje Macíkův odkop od své branky.

30

Baník je v útoku a domácí odkopávají míč mimo hřiště. Po vhazování získává tým z Ostravy rohový kop.

29

A stejným způsobem končí i rychlý útok domácích z 29. minuty.

28

Po minutě se situace opakuje a znovu odkopává brankář Baníku Ostrava.

27

Po ružomberském útoku následuje odkop ostravského gólmana.

24

Liptáci rozehrávali roh. Jeho zakončení nenašlo cestu do brány, ale následoval další roh. Ten už hosté ubránili a nedovolili Ružomberčanům zakončit.

23

Růže vyrazila do dalšího útoku a připisuje si již šestý střelecký pokus mimo branku.

22

Následně získal Baník přímý kop. Ružomberčané se ubránili a přešli do protiútoku. Obrana hostů ale dává pozor.

21

Aktivita domácího týmu končí střelou mimo ostravskou svatyni.

21

Po rohu se český tým ubránil, ale Liptáci zůstávají na míči.

20

Ružomberok získal rohový kop.

17

Baník Ostrava získává roh.

16

Útok Baníku Ostrava končí střelou mimo branku a následuje odkop Matúše Macíka.

12

Růže podruhé v zápase trefuje bránu, i tentokrát je však úspěšný gólman hostů.

12

Ružomberok následně posílá míč mimo hřiště a Baník vhazuje.

11

Po přímém kopu následuje roh hostů.

11

Baník Ostrava získal přímý kop.

10

Útok Ružomberku končí střelou mimo branku, následuje odkop gólmana českého týmu.

9

Baník si vpředu počínal nedovoleně a po útočném faulu budou znovu hrát domácí fotbalisté.

8

Liptáci vystřelili na branku, ale brankář hostů chytá.

7

Ružomberčané se ubránili a vyrazili do protiútoku. Jejich snaha následně končí střelou mimo bránu.

6

Baník Ostrava získává přímý kop, po něm pokračuje útok hostů.

5

Další tři útoky Liptáků hosté odvrátili. Ružomberok se musel ve všech případech spokojit s vhazováním.

3

Naopak, na druhé straně se střelou mimo prostor tří tyčí prezentuje Baník Ostrava.

3

Růže zůstala po rohu v útoku, ale nedaří se jí ohrozit bránu.

2

Ružomberok získal roh.

1

První útok patřil Ružomberku. Útočná snaha Liptáků končí střelou mimo bránu.

1

Zápas právě začal.
Kterému týmu se bude lépe dařit v dnešním přípravném zápase, se dozvíte z našeho textového přenosu na Onlajny.com!
V kádrech obou týmů došlo, a stále dochází, ke změnám. Za zmínku určite stojí Lukáš Lupták. Tomuto fotbalistovi po sezóně skončila smlouva s Ružomberkem a jeho novým působištěm se stal právě Baník Ostrava.
MFK Ružomberok prožil kolísavou sezónu, ve které střídal dlouhé vítězné série s obdobími bez vítězství, výsledkem bylo konečné šesté místo. V přípravě na nový ročník dosud remizoval se Slavií Praha 1:1, prohrál s Převýšovem 0:3, Debrecínem 1:2 a v zatím posledním přátelském souboji při příležitosti Dne obce Oravská Poruba porazil tamní tým 6:0.

Dosud odehrané zápasy v přípravě:

Slavia Praha – MFK Ružomberok 1:1
SK Převýšov – MFK Ružomberok 3:0
Debrecín VSC – MFK Ružomberok 2:1
Oravská Poruba – MFK Ružomberok 0:6
FC Baník Ostrava nemá za sebou úspěšnou sezónu. Umístil se v ní na poslední šestnácté příčce a tak musel opustit nejvyšší českou soutěž. V přípravě na nový ročník odehrál v sobotu prnví zápas se Skalicí, nad kterou zvítězil 3:1. Baník se momentálně připravuje na soustředění v Popradu. Během něj se střetne s dvěma účastníky slovenské nejvyšší soutěže – s Ružomberkem a Michalovcemi.

Dosud odehraný zápas v přípravě:

FC Baník Ostrava – MFK Skalica 3:1
Baník Ostrava na soustředění v Popradu změří své síly s Ružomberkem. Z tohoto přípravného zápasu vám přinášíme změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

3:0

konec (1:0)

Branky: 32. Andrezly, 54. Ďubek (pen.), 75. Lačný

MFK Ružomberok: Macík – P. Maslo, Menich, D. Kružliak, Kupec (89. Čurma) – Faško (70. Ferenčík), Nagy, Ďubek (85. J. Kudlička) – Gal Andrezly (80. M. Lovás), Lačný (88. Zsigmund), A. Lovás (77. Gerec)
Náhradníci: Kohár – Ferenčík, Vavrík, Gerec, J. Kudlička, Čurma, M. Lovás, Zsigmund

FC Baník Ostrava: první poločas: Bajza – Celba, Honiš, Dobrotka, Jakovlev – Malý, Ožvolda, Hlinka – Mondek, Rolinc, Holzer druhý poločas: Bajza – Lupták, Hlinka, Mešaninov, Jakovlev – Mondek, Matěj, Ožvolda, Helešic – Szotkowski, Konnsimbal