HBC Rondo Teplice – HBC Hradec Králové 1988

2:4

konec (1:3, 0:0, 1:1) Stav série: 0:1

18.06.2016, 11:00 • Baráž

Šance byly vidět v zápase na obou stranách. Jako první šly do vedení Teplice, které využily ve druhé minutě přesilovou hru. Hradec dokázal v první třetině vstřelit tři branky, které mu nakonec stačily k vítězství. Po bezbrankové prostřední části vstřelil v závěrečné patnáctiminutovce každý tým po jednom gólu. Z výhry 4:2 se tak raduje Hradec. (12:46:37)

44:57

Těsně před sirénou ještě vystřelil domácí Jarkovský, Biegl jeho střelu vyrazil betonem.

44:15

Bacovský těsně minul branku.

43:14

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., držení protihráče).

43:09

Diepold vyslal z modré čáry prudkou střelu na Biegla. O kousek však minul jeho branku.

42:38

Teplice se při zakládaní útoku provinily ofsajdem.

42:23

Nyní už se Novákovi podařilo vyhodit.

41:38

Bureš se snažil vyhodit přes všechny čáry, míček však vyhodil ze hřiště. Vhazovat se bude po levici Biegla.

41:29

Oddechový čas pro domácí.

41:29

Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988 (2 min. – příliš mnoho hráčů na hřišti). Trest odpyká Fišer.

41:24

Teplice se po delší době dostaly do útoku. Černý o kousek netrefil bránu.

39:48

Domácí hrají v plném počtu. Hradec však i nadále kombinuje v útočném pásmu.

39:05

Hradec tlačí Teplice a kombinuje v jejich pásmu. Nyní se už radoval z dalšího gólu, míček však skončil za brankou.

37:48

Vyloučení v týmu HBC Rondo Teplice (Bím – 2 min., hrubost).

37:48

Teplice gól nakopl a Rondo se dál tlačí do útoku. Před brankou Biegla se nyní strhla menší potyčka.

36:49

Teplice právě vstřelily branku!
SLÁMA prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Chmelina.

35:41

Domácí jsou v plném počtu.

2:4

Branky a nahrávky: 2. Jurčík (Podhrázský, Černý), 37. Sláma (Chmelina) – 3. Rail (Novák), 11. Hudeček (Hajník), 14. Černý (Rail), 33. Hudeček (Škoda)

HBC Rondo Teplice: Vaníček (Pagunadis) – Podhrázský "A", Bílý, Zahálka "A", Jurčík, Jirava, Chmelina, Koutný R. – Sláma, Bím "C", Diepold, Kubeš, Jarkovský, Černý O., Koutný T., Jurčík, Poláček, Kafan.

HBC Hradec Králové 1988: Biegl – Hrabica "C", Sádovský, Bureš, Šimek, Škoda, Černý J. – Hudeček "A", Bureš, Mitra, Bacovský "A", Novák, Petr, Karásek, Rail, Hajník, Fišer.

Rozhodčí: Gráca David, Černý Martin

01:21 HKR 2 Hajník
01:29 TEP 1:0 Jurčík (Podhrázský, Černý)
02:54 HKR 1:1 Rail (Novák)
03:36 TEP 2 T., podražení
10:37 HKR 1:2 Hudeček (Hajník)