1:4

konec (0:2)

11.06.2016, 11:00 • Městský stadion Benešov • Marek Otava

Tipsport: 10.23 8.3 1.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z dnešního přátelského utkání je to vše. Díky za pozornost a přeji Vám příjemný zbytek dne. (12:55:30)
Tak zápas skončil jednoznačným vítězstvím Slavie Praha, která zvítězila 1:4. Ve druhém poločase vstřelila další dvě branky zásluhou střídajícího Hrubého. Domácí Benešov se však také dokázal prosadit, a to když se v 90. minutě pískala penalta a Turek ji dokázal s přehledem proměnit.

90

90

90. TUREK - 1:4

90

Benešov právě vstřelil branku!
Tak domácí si dávají také čestnou branku. MARTIN TUREK byl podražen ve vápně a pískala se penalta, kterou sám postižený proměnil.

Slavia právě vstřelila branku!
A další gól v síti domácích. Bazal dobře nacentroval z levé strany a našel hlavičku ROBERTA HRUBÉHO, který už neměl problém trefit zblízka bránu a přidat svůj druhý gól v krátkém sledu.

84

84. HRUBÝ - 0:3

84

Slavia dává třetí branku! ROBERT HRUBÝ dostal pěknou přihrávku a technickou střelou se trefil přesně k tyči.

79

Střídání Benešova. Odešel Přitasil, Vosáhlo, Balata L. a přišli Pešta, Hašek a Klauz.

77

Řehák si skočil pro míč a rychle rozehrál.

77

Rohový kop pro Benešov.

Fantastický zákrok brankáře

75

Tetour drží svůj tým, nyní předvedl výtečný zákrok proti střele Hrubého z přímého kopu.