FC Hlučín – FC Slovan Liberec

4:1

konec (1:0)

08.06.2016, 17:00 • Městský fotbalový stadion • Baráž • David Bochňák

Skončilo první utkání baráže, ve kterém domácí FC Hlučín zvítězil nad FC Slovan Liberec výsledkem 4:1. Jedinou branku v prvním poločase vstřelil David Bernatík. Do druhého poločasu vstoupili s míčem na kopačkách hosté, nicméně hned ve 49 minutě zvýšil vedení Patrik Malík. O pět minut později zvýšil na 3:0 Martin Pecuch a zdálo se, že Liberec se z toho nedostane. V 74 minutě Josef Dudek sice snížil na 3:1, poslední tečku za dnešním zápasem udělal Sebastian Kulig, který poslal za Skývu míč počtvrté a domácí tým si veze do Liberce velmi dobrý výsledek 4:1. (19:14:25)

90+3

90+2

Bedry střílel pouze do rukavic Skývy.

90+1

Chvěja s rozehrávkou nikam nespěchá.

90+1

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Fojtík, přichází Urbančík.

90

Hlavní rozhodčí nastaví 3 minuty.

89

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Malík, přichází D' Agnelli.

88

Chvěja předvedl po střele Lábka další povedený zákrok a stav je stále o tři branky!

87

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Prokš, přichází Rumler.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Kazda, přichází Vébr.

87

Standartní situace pro hosty.

85

Hlučín se drží na polovině soupeře a šetří čas.

83

Střídání v týmu FC Hlučín: ze hřiště odchází Ságner, přichází Bedry.

82

82. KULIG - 4:1

82

Hlučín právě vstřelil branku!
Velmi důležitá branka pro domácí! SEBASTIAN KULIG se dostal za obranu a tváři v tvář se již nemýlil! – 4:1.