Copa América

Argentina – Chile

2:1

konec (0:0)

07.06.2016, 04:05 • Levi's Stadium, Santa Clara • Skupina D • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.2 3.1 3.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+3

90+3. José FUENZALIDA - 2:1

90+3

Chile právě vstřelilo branku!
Sice zničehonic, ale podařilo! V poslední minutě už je to jen o gól. Tato branka jde jednoznačně na vrub Sergia Romera, který podcenil výběh a od JOSÉHO FUENZALIDY se míč odrazil až do sítě!

59

59. Éver BANEGA - 2:0

59

Argentina právě vstřelila branku!
Banega s Di Maríou si nyní prohodili role a po prakticky identické akci Argentinců je z toho druhý gól! Ángel Di María sehrál míč na levou stranu, kudy upaloval ÉVER BANEGA a tvrdým projektilem překonal bezmocného Claudia Brava!

51

51. Ángel Di MARÍA - 1:0

51

Argentinci se však ze své první akce ve druhé půli ujímají vedení! Éver Banega pronikl středem hřiště a přesným pasem našel na hranici pokutového území ÁNGELA DI MARÍU, který střelou k bližší tyči nedal Bravovi šanci!

2:1

konec (0:0)

Branky: 51. Di María (Banega), 59. Banega (Di María) – 90+3. Fuenzalida (Orellana)

Karty:   65. Di María (ARG), 69. Rojo (ARG) – 19. Vidal (CLE), 44. Isla (CLE), 65. Medel (CLE)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 13:18.

Argentina: Romero – Mercado, Otamendi, Funes Mori, Rojo – Banega, Mascherano, Fernández – Gaitán (87. Kranevitter), Higuaín (73. Agüero), Di María (80. Lamela).
Náhradníci: Maidana, Roncaglia, Kranevitter, Messi, Agüero, Biglia, Guzmán, Cuesta, Lamela, Pastore, Lavezzi, Andújar

Chile: Bravo – Isla, Medel, Jara, Mena (54. Orellana) – Aránguiz (82. Fuenzalida), Díaz, Vidal – Sánchez, Vargas (68. Pinilla), Beausejour.
Náhradníci: Roco, Silva, Fuenzalida, Pinilla, Hernández, Pulgar, Toselli, González, Castillo, Orellana, Puch, Herrera

Rozhodčí: Fedorczuk – Taran, Trinidad (všichni Uruguay)