2:1 7:6 (2), 3:6, 7:6 (7)

02.06.2016, 13:24 • Čtvrtfinále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.5 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

7:6

Je dobojováno! Inigo Cervantes-Huegun využívá mečbol při svém podání! Pavlásek se sice u sítě bránil zuby nehty, ale nakonec zamířil pouze do autu! Cervantes-Huegun vítězí 7:6, 3:6 a 7:6!

6:6

Výborně! Adam Pavlásek si podržel podání a srovnává na 6:6! O vítězi utkání tedy rozhodne zkrácená hra!

6:5

Inigo Cervantes-Huegun odvrátil dva brejkboly Adama Pavláska, drží si své podání a vede 6:5! Pavlásek bude znovu podávat na setrvání v zápase!

5:5

Adam Pavlásek přečkal kritický gem, odvrátil mečbol svého soupeře a vyrovnává na 5:5! Koncovka bude mimořádně dramatická!

5:4

Španělský tenista zvládá svůj servis čistou hrou a ujímá se vedení 5:4! Adam Pavlásek bude podávat na setrvání v zápase!

4:4

Adam Pavlásek ustál těžký gem, forhendem do rohu dvorce přinutil soupeře k zaváhání a srovnává stav třetího setu na 4:4!

4:3

Inigo Cervantes-Huegun znovu s velkým přehledem drží své podání! Španělský tenista se ve třetím setu ujímá vedení 4:3!

3:3

Adam Pavlásek si ale další výměnu pohlídal a drží si své podání! Český tenista srovnává stav rozhodující sady na 3:3!

3:2

Inigo Cervantes-Huegun si znovu drží své podání a ujímá se vedení 3:2! Třetí sada nabrala rychlého průběhu!

2:2

Adam Pavlásek získává své podání čistou hrou a srovnává stav třetí sady na 2:2! V rozhodujícím setu zatím dominují servisy!

2:1

Inigo Cervantes-Huegun i napodruhé ve třetím setu drží své podání a ujímá se vedení 2:1! Pavlásek si v tomto gemu vůbec nezahrál.

1:1

Také Adam Pavlásek si na úvod třetího setu podržel své podání! Český tenista srovnává na 1:1. Podávat bude Cervantes-Huegun.

1:0

Inigo Cervantes-Huegun odvrátil brejkbol českého tenisty a dokázal si pohlídat svůj servis! Španěl se v úvodu třetí sady ujímá vedení 1:0!

3:6

A ten už využívá! Adam Pavlásek získává druhou sadu poměrem 6:3 a srovnává stav utkání na 1:1! O postupujícím tedy rozhodne až třetí sada!

3:5

Cervantes-Huegun zakončuje gem esem a snižuje stav druhé sady na 3:5! Pavlásek půjde servírovat na vyrovnání utkání!

2:5

Výborně! Adam Pavlásek zahrál skvěle na síti a došel si pro zisk dalšího gemu! Český tenista vede 5:2, Cervantes-Huegun bude servírovat na setrvání ve druhém setu!

2:4

Inigo Cervantes-Huegun tentokrát uhrál svůj servis s naprostou jistotou! Španělský tenista snižuje na 2:4! Podávat bude Adam Pavlásek.

1:4

Skvěle! Adam Pavlásek potvrzuje brejk z předchozí hry a ve druhém setu zvyšuje své vedení na 4:1!

1:3

Ano! Adam Pavlásek využívá brejkbol a získává servis španělského tenisty! Pavlásek vede už 3:1 a navíc půjde servírovat!

1:2

Adam Pavlásek zvládá další podání čistou hrou! Jedenadvacetiletý český tenista se ve druhém setu ujímá vedení 2:1!

1:1

Inigo Cervantes-Huegun zakončuje své podání esem z druhého podání a srovnává stav druhého setu na 1:1!

0:1

Adam Pavlásek zvládl vstup do druhé sady bez větších problémů, udržel si podání a ujímá se vedení 1:0!

7:6

Cervantes-Huegun využívá hned první z nich a po hodině hry získává první set v tiebreaku 7:6(2)!

6:6

A Španěl využívá hned ten první! Pavlásek se sice dlouho držel, ale obrovskému tlaku Španěla neodolal! O vítězi první sady rozhodne zkrácená hra!

5:6

Skvěle! Český tenista využívá hned první z nich a čistou hrou bere soupeři podání! Pavlásek půjde servírovat na zisk první sady!

5:5

Výborně! Adam Pavlásek zvládl kritickou situaci, když odvrátil setbol soupeře! Pavlásek vyrovnává na 5:5!

5:4

Inigo Cervantes-Huegun zvládl další gem na podání a ujímá se vedení 5:4! Adam Pavlásek bude za malou chvíli podávat na setrvání v první sadě!

4:4

Třetí příležitost už Španěl využívá! Inigo Cervantes-Huegun si bere zpět své ztracené podání a srovnává stav první sady na 4:4!

3:4

Inigo Cervantes-Huegun zvládl další náročný gem a stále nevzdává boj o první sadu! Španělský tenista si podržel podání a snižuje na 3:4!

2:4

Čistou hrou uhrál Adam Pavlásek své podání. Český tenista už vede 4:2!

2:3

Inigo Cervantes-Huegun tentokrát odservíroval svůj gem bez problémů a snižuje na 2:3! Pavlásek je stále o jeden brejk vpřed!

1:3

Skvěle! Adam Pavlásek zvládl dlouhou výměnu, nepustil Španěla zpět do prvního setu a zvyšuje své vedení na 3:1!

1:2

Skvěle! Adam Pavlásek využívá hned svůj první brejkbol v utkání, bere soupeři servis a ujímá se vedení 2:1!

1:1

Také Adam Pavlásek ustál své první podání v utkání bez problémů a srovnává stav prvního setu na 1:1!

1:0

Inigo Cervantes-Huegun zvládl úvodní servis bez větších problémů a ujímá se vedení 1:0!