2:0

konec (21:17, 21:16)

01.06.2016, 18:05 • Skupina B • Veronika Pancuráková (@PancurakovaVer) sk

21:16

Naše dievčatá mečbal využili a víťazia aj vo svojom druhom zápase na ME v plážovom volejbale!

20:16

Výborné zakončenie stredom znamená zisk mečbalu pre Slovensko!

21:17

Tentokrát už našim dievčatám akcia vyšla a pridali posledný bodík setu. Duo Dubovcová – Nestarcová sa ujíma vedenia 1:0!

15:13

A dostávame sa aj do vedenia o dva body! Naše dievčatá zblokovali nórske zakončenie do časti ihriska, kde nikto nebol.

Duo Natália Dubovcová – Dominika Nestarcová je už na hracej ploche a zápas sa o malý moment začne. Slovenky v zápase proti nórskym súperkám zabojujú o svoju druhú výhru dnešného dňa.

V prvom zápase sa naše dievčatá predstavili proti švédskej dvojici Lundqvistová – Rininslandová. Prvý set síce prehrali, ale potom zavelili k dokonalému obratu a vyhrali 2:1. Všetko o rannom zápase si môžete prečítať TU.