Talent tým Plzeňského kraje – HC Dukla Praha

24:19

konec (11:10) Stav série: 3:1

29.05.2016, 18:15 • MSH Lokomotiva I, Plzeň • Finále • Jakub Vais (@KubaVais)

Vítej zlatý hattricku! SSK Talent M.A.T. Plzeň se stává vítězem házenkářské extraligy v sezóně 2015/16 a získává třetí titul v řadě za sebou!

60

Jan Blecha dává ještě jeden plzeňský gól! (24:19)

59

Jan Syřínek ještě snižuje za Duklu, ale domácí jsou ve velké euforii! (23:19)

59

Celá plzeňská hala na nohou, protože David Poloz dává další branku a začíná být rozhodnuto! (23:18)

57

David Poloz se zapisuje na střeleckou listinu a je to opět o čtyři branky! (22:18)

57

Hosté se prosazují zásluhou Svitáka! (21:18)

56

Jakub Tonar se poprvé objevil na hřišti a hned je z toho parádní trefa, na kterou Petržala nedosáhl! (21:17)

55

Josef Jonáš na druhé straně zakončil rychlou kombinaci Talentu! (20:17)

52

Rychlý protiútok na druhé straně přináší branku. Jan Brabec sám před Motlíkem nezaváhal. (19:17)

50

Milan Škvařil se na druhé straně parádně probil do zakončení a dává na rozdíl tří branek! (19:16)

49

Signalizovaná pasivita a zakončení Dukly, které opět bylo v podání Milana Kotrče úspěšné. (18:16)

48

Milan Škvařil na značce sedmimetrového hodu nezaváhal! (18:15)

47

Domácí Škvařil trefil pouze tyč, zato hosté z protiútoku skórují po další trefě Syřínka! (17:15)

46

Na druhé straně si poradil proti Motlíkovi Jan Syřínek. (17:14)

45

Plzeň si opět bere svůj náskok čtyř branek zpět, když zakončil výborně Jakub Šindelář! (17:13)

44

Milan Kotrč snižuje na rozdíl tří branek. (16:13)

42

Změna gólmana nezabránila Jakubu Kastnerovi v proměnění další sedmičky. (16:12)

41

Domácí jsou v útoku také úspěšní! Rychlou akci zakončil gólem Josef Jonáš. (16:11)

40

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Mojmír Hlavatý). (15:11)

39

Až na konci devětatřicáté minuty se Dukla poprvé prosazuje ve druhém poločase. Milan Kotrč zakončil v pádu a podstřelil Motlíka. (15:10)

39

Domácí vedou ve druhé půli o pět branek! Jakub Strýc byl hodně důrazný a mířil přesně. (15:10)

36

Neuvěřitelné věci ve druhém poločase vidíme v plzeňském brankovišti! Radek Motlík zlikvidoval další vyloženou gólovku Dukly a užívá si zasloužené ovace! (14:10)

35

Efektivita je na domácí straně, kteří dávají další branku zásluhou Petra Vinkelhöfera. (14:10)

33

Michal Tonar dokázal vypálit zpoza hráče a překvapil tím Petržalu! (13:10)

31

Jakub Šindelář parádní zadovkou na brankovišti skóruje! (12:10)

30

V poslední minutě domácí po neúspěšném útoku nechali nepokrytého Kastnera, který skóruje a snižuje na rozdíl jedné branky. (11:10)

28

Jan Blecha využil minimálního prostoru k maximálnímu výsledku a dává další branku Talentu! (11:9)

28

Jan Syřínek dostal možnost zakončovat a nemýlil se. Je to znovu o jedinou branku. (10:9)

27

Máme to znovu o dvě branky, když se potřetí v zápase trefuje Josef Jonáš. (10:8)

24

Znovu je to jen o jednu branku. Dukla dostala k dispozici sedmičku, kterou proměnil Jakub Kastner. (9:7)

23

Josef Jonáš dává gól po dobře sehrané akci a opět je to o dvě branky. (9:7)

22

Dukla se vrací do utkání na rozdíl jediné branky! Efektní a efektivní byl na brankovišti Vít Reichl. (8:7)

22

Oddechový čas pro domácí. (8:6)

22

A je tu další zásah hostů, kteří snižují na rozdíl dvou branek! (8:6)

20

Jakub Sviták se prosazuje po rychlém brejku a snižuje. (8:5)

19

Další vyloučení dnešního zápasu, za jasné držení dostává dvě minuty hostující Mubenzem. (8:4)

18

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Milan ml. Kotrč). (8:4)

18

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Ondřej Šimůnek). (8:4)

18

Mubenzem dostal prostor v zakončení a v zakončení se nemýlil. (8:4)

17

Na hřiště se poprvé dostal Jakub Strýc a hned zakončil pohotově akci Talentu! (8:3)

16

Josef Jonáš se probil do zakončení a dokázal překonat hostujícího brankáře. (7:3)

13

Hosté měli výhodu sedmimetrového hodu a Jakub Kastner nezaváhal. (6:3)

13

Žlutá karta pro tým SSK Talent M.A.T. Plzeň (Josef Jonáš). (6:2)

11

Další sedmička pro domácí, kterou tentokráte proměnil David Poloz! (6:2)

10

Domácí navíc mohli házet sedmimetrový hod, který úspěšně proměnil v branku Michal Tonar! (4:2)

9

Dnešní utkání nabízí hodně zákroků za hranicí pravidel a dalším vyloučeným je hostující Kastner. (4:2)

9

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jan Brabec). (4:2)

9

Daniel Kývala napravuje neproměněnou sedmičku a snižuje na rozdíl dvou branek. (4:2)

8

Až v osmé minutě přichází první zásah Dukly, který zaznamenal Jakub Kastner. (4:1)

7

Domácí v útoku byli o poznání úspěšnější a další trefu Plzně přidává Petr Vinkelhöfer. (4:0)

6

Žlutá karta pro tým SSK Talent M.A.T. Plzeň (Petr Vinkelhöfer). (3:0)

6

Jakub Šindelář vyloučen na dvě minuty a hosté budou mít první sedmičku. (3:0)

5

Michal Tonar se dokázal po další rychlé akci Talentu prosadit a je to už 3:0! (3:0)

5

Žlutá karta pro tým SSK Talent M.A.T. Plzeň (Jakub Šindelář). (2:0)

4

Domácí se dokázali ubránit a hned z protiakce dávají druhou branku, když se prosadil Michal Tonar! (2:0)

3

Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Jakub Sviták). (1:0)

3

David Poloz otevírá skóre dnešního utkání a plzeňská hala může poprvé bouřit. (1:0)

2

Další kartu dostává hostující Šimůnek, když překazil zakončení Milana Škvařila. (0:0)

2

Žlutá karta pro tým HC Dukla Praha (Jakub Kastner). (0:0)

1

Nepříjemnosti hned na začátku utkání! Po srážce Linharta s Kotrčem dostává domácí hráč červenou kartu! Od začátku uplynulo pouze 43 vteřin. (0:0)

24:19

Talent tým Plzeňského kraje: K. Šmíd, Motlík – Fořt, Bičiště, Jonáš, Linhart, Šafránek, M. Škvařil, Blecha, M. Ivancev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Poloz, Strýc, Šindelář.

HC Dukla Praha: Rangl, Petržala – Šimůnek, Sviták, Kývala, Březina, Kotrč, Reichl, Herzán, Mubenzem, Syřínek, Hlavatý, Kopáč, Brabec, Čurda, Kastner.

Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný

Diváci: 1 650