HFK Třebíč – FC Velké Meziříčí

2:1

konec (0:0)

29.05.2016, 16:30 • Stadion Za nemocnicí • 28. kolo • Petr Plchút

V Třebíči skončil další zápas , ve kterém měli herně navrch hosté , ale výsledkově vyhráli domácí 2:1 , čímž udělali další velký krok k záchraně soutěže.
Protože pro domácí to byl v letošní sezoně poslední domácí zápas , loučím se pro letošek i já a bude se těšit na počtenou v příští sezoně , která bude pro domácí hráče , doufám , opět třetiligová. (18:53:35)

86

Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Michal Dočekal, přichází Cyril Marc Bagnon.

86

Smejkal (VME) střílel nad

85

Žlutou kartu dostává Petr Dolejš (FC Velké Meziříčí).

82

Žlutou kartu dostává Petr Ošmera (HFK Třebíč).

76

Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Jan Dobrovolný, přichází Pavel Novák.

73

...bez gólového efektu

73

Domácí rozehrají rohový kop...

72

Další akci hostů končí dlouhým odkopem Jiří Chlup (TRE)

71

Vít Kratochvíl (VME) také nenašel pro svůj míč místo za zády Soukupa

70

Opět v pokutovém území domácích hlavičkoval Pavel Simr (VME) a opět se mezi tři tyče netrefil

69

Hosté pokračují ve své útočné hře

68

Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).

67

Pavel Simr (VME) střílí nad

66

Obranný faul hostů u půlící čáry

64

Hosté hrají sympaticky , očividně se snaží s výsledkem něco udělat , ale přes domácí obranu se dostávají jen ztěžka

63

Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Martin Puža, přichází Vít Kratochvíl.

57

u půlící čáry je faulován Jiří Chlup (TRE)

56

Další šance pro domácí. Z trestného kopu z cca 15m David Klusák však branku Invalda přestřelil

54

54. Michal DOČEKAL - 1:0

54

Hosté však špatně rozehráli. K míči se dostal Jan Dobrovolný , který rychle zaútočil , následně nalezl Michala DOČEKALA , který si obhodil brankáře a skóroval 1:0

52

Z cca 15m rozehrají hosté trestný kop...

48

Pavel Simr (VME) byl sám před brankářem Soukupem , ten však za pomocí domácího obránce tuto situaci řeší

47

První slibnou akcí se však prezentovali hosté. Přihrávka na Demetera po levé straně však byla příliš prudká

46

Druhý poločas zahájili rozehrávkou domácí

46

Dnešní utkání sleduje 210 diváků.
Máme za sebou první poločas utkání , ve kterém se žádnému z týmů nepodařilo vstřelit branku. Uvidíme , co přinese druhá půle , která bude za okamžik zahájena

45+3

45+1

...hostující obrana byla připravena

45+1

Trestný kop domácích...

45

Domácí se snaží ještě do poločasu s výsledkem něco udělat , ale přes pozornou obranu hostů se nedokážou prosadit

44

Invald rozehraje

43

Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Petr Florián, přichází Richard Novotný.

42

Na druhé straně se až do pokutového území dostalo duo Dočekal-Florián (TRE) , brankář Invald však s klidem tuto akci hatí

41

Aktivní hosté to zkoušejí ze všech pozic , nyní však střelu Simra brankář Soukup chytá

40

Na polovině hřiště fauluje Benda (TRE) Pužu (VME)

39

....domácí obrana odvrací

39

Hosté rozehrají svůj první rohový kop dnešního zápasu....

38

Odkopem od své brány započne Pavel Soukup (TRE) další část dnešního dějství

37

Petr Florián (TRE) se pokoušel probít středem hřiště , na dobře mířenou přihrávku byl však pomalý

36

Petr Ošmera (TRE) střílí mimo

34

První ohrožení hostující brány končí v rukavicích Romana Invalda

33

Z plochy se ztěžka zvedá Michal Dočekal (TRE)

32

Akce hostů končí na domácích obráncích

30

u půlící čáry byl ošetřován Petr Florián (TRE)

27

Na druhé straně se snažil rychle Smejkal vysunout Demetera (VME) , ale tomu utekl míč do zámezí

26

....vybojovali však "pouze" 1.rohový kop zápasu. Ten ovšem k ohrožení hostující brány nevedl

26

z cca 20m rozehrají domácí trestný kop...

24

Pěkná akce hostů , na jejímž konci byla střela Šuty , se kterou měl domácí brankář problémy. Po chvíli střílel na stejného brankáře i Simr , ale i jeho střelu Soukup likviduje

22

Po další akci domácích brankář Invald rozehraje odkopem od své svatyně

22

Žlutou kartu dostává Dočekal (HFK Třebíč).

21

Máme za sebou úvodních dvacet minut zápasu , který je zatím spíše bitvou než fotbalovou krásou, o čemž svědčí i poměr střel na bránu , který je v tuto chvíli 0:2