2:1 6:4, 3:6, 6:1

28.05.2016, 11:11 • Court 2 • 3. kolo • Jaroslava Sotáková sk

Tipsport: 1.64 2.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:1

Carla Suarezová Navarrová po víťaznom jednoručnom bekhende víťazí v tomto zápase!

40-30

Po vyše dve a pol hodinách tu prichádza prvý mečbol zápasu avšak pre Španielku.

5:1

Carla Suarezová-Navarrová využíva tretí brejkbol a tak ide podávať na víťazstvo v zápase.

40-40

Víťazným krížnym forhendom maže Cibulková aj druhý brejkbol a posiela gem do zhody!

40-30

Prvý brejkbal Dominika zmazala výborným prechodom na sieť.

40-15

1:1; 4:1; 40-15 - Carla Suarezová-Navarrová

40-15

Dominika Cibulková odohrala tesný aut čo musela potvrdiť aj rozhodkyňa. Španielka má 2 brejkbaly!

4:1

Dominika Cibulková premieňa hneď prvý brejkbol, vracia sa do zápasu a berie si späť jedno stratené podanie.

15-40

Carla Suarezová-Navarrová teraz poskytla svojej súperke 2 brejkbaly!

4:0

Škoda. Suarezová-Navarrová zvládla túto výmenu a vedie už 4:0. Cibulková bude mať ťažkú úlohu ak by sa chcela vrátiť späť do zápasu.

A-40

Carla Suarezová-Navarrová sa dostáva k brejkbolu na 4:0. Kritická situácia !

30-40

Víťazným forhendom po čiare sa dostáva Dominika k gembolu!

3:0

Druhý však už nie a veľmi sa na seba hnevá, že prehráva v rozhodujúcom sete už 3:0. Po prestávke bude kľúčové aby si podržala svoj servis!

A-40

Španielka sa dostáva k ďalšiemu brejkbolu!

40-A

Dominika sa tentoraz po dlhšej dobe dostáva k gembolu po krásnom krížnom víťaznom forhende.

A-40

Víťazný forhend sa nekonal, kedže loptička skončila v aute! Je tu prvá brejkbol v treťom sete pre Carlu Suerezovú!

30-40

Dominika získava druhý fiftín v rade a má gembol!

1:0

Čistou hrou vstupuje Carla Suarezová-Navarrová do tretieho setu. Vyzerá to tak, že problémy s nohou sú preč.

3:6

1:1; 3:6 - Dominika Cibulková

3:6

Dominika Cibulková premieňa druhý setbal a berie tento set pomerom 6:3. V ňom mala raketový štart kedy vyhrávala už 4:0, no následne sa dala Suarezová-Navarrová ošetriť a nebol z toho až taký jednoznačný set.

30-40

Dominika si veľmi dobre pomohla servisom a dostáva sa k druhému setbolu!

40-A

Setbol prichádza až teraz po fantastickom riterne presne na základnú čiaru.

40-40

Tak nie! Aj tento gem pôjde cez zhodu.

2:5

Skrátením si opäť Dominika pomohla k získaniu tejto hry a vedie v druhom sete už 5:2. Tento set by už mohla dotiahnuť do víťazného konca.

1:4

Dominika Cibulková sa na dnešný duel tešila

1:4

Carla Suarezová znižuje na 4:1 a berie si po ošetrení späť jedno stratené podanie.

40-40

Dominika Cibulková odvrátila brejkbol. Zhoda.

0:4

Dominika berie aj po druhý raz v tomto sete podanie svojej súperky a vedie už 4:0.

30-40

Dominika Cibulková sa dostáva k brejkbolu!

0:3

Vyzerá to tak, že po ošetrení bude Španielka pokračovať v zápase.

0:3

Carla Suarezová-Navarrová si vyžiadala medical time-out! Vyzerá to na nejaké problémy s nohou.

0:3

Treťou čistou hrou v rade sa prezentovala Dominika, ktorá nebojácne vstúpila do druhého setu, v ktorom vedie už 3:0.
Po prestávke pôjde podávať španielska tenistka.

0:2

Hneď prvý brejkbol Dominika premenila a čistou hrou na riterne ide do vedenia 2:0.

0-40

Dominika Cibulková sa dokázala skoncentrovať na začiatku druhého setu a má tri brejkboly!

0-40

Je tu šanca na prvú čistú pre našu tenistku!

6:4

Po niečo vyše hodine poznáme víťazku prvého setu. Je ňou Carla Suarezová-Navarrová, ktorá dokázala v tomto maratónskom prvom sete využiť až štvrtý setbol.

A-40

Servisom von z kurtu si pomáha Suarezová-Navarrová k setbolu!

40-A

Dvojchybu teraz darovala Španielka našej Cibulkovej, ktorá má ďalší brejkbol.

40-A

Dominika sa po odvrátení troch setbolov dostáva konečne aj k brejkbolu.

A-40

Carla Suarezová-Navarrová sa dostáva k tretiemu setbolu! Tak čo dokáže to Dominika odvrátiť aj do tretice ?

40-40

0:0; 5:4; 40-40 - Dominika Cibulková

40-40

Aj druhý setbol Dominika Cibulková odvracia, po tom čo odohrala víťazný úder do prázdnej časti kurtu.

A-40

Španielka má druhý setbol v tomto zápase.

30-40

Dominika Cibulková nastrelila pásku, ktorá jej pomohla k zisku brejkbolu!

5:4

Až rozhodkyňa potvrdila, že loptička z rakety španielskej tenistky skončila v aute! Dominika Cibulková odvrátila setbol a stojí pred ňou ťažká úloha, musí zobrať podanie svojej súperky.

40-A

Suarezová-Navarrová kazí ďalší fiftín. Domča má výhodu.

A-40

Jednoručným bekhendom do odkrytej časti sa dostáva Carla Suarezová-Navarrová k prvému setbolu.

4:2

Dominika Cibulková hneď prvý brejkbol premieňa a berie si späť jedno stratené podanie.

15-40

Opakuje sa situácia z predchádzajúceho gemu. Tentoraz bude čeliť dvom brejkbolom Španielka.

4:1

Dominika Cibulková uľahčila situáciu svojej súperke dvojchybou a prehráva v prvom sete už 4:1.

40-30

O prvý brejkbol sa sama pripravila španielska tenistka svojou chybou na sieti.

40-15

To je zlé! Dominika Cibulková bude čeliť až dvom brejkbolom!

3:1

Ten nakoniec aj premieňa a ujíma sa vedenia 3:1.

40-A

Dominika Cibulková sa dostáva k výhode, snáď sa jej to podarí a vezme si späť stratené podanie.

40-A

Dominika čoraz viac využíva skrátenia, teraz sa dostáva ním k brejkbalu!

40-40

Aj štvrtý gem ide do zhody! Loptička z rakety španielskej tenistky skončila len na sieti.

2:1

Suarezová-Navarrová využíva až piaty brejkbol v tomto geme a opäť berie podanie Slovenky.

40-40

Dominika skrátila hru, Suarezová loptičku stihla dobehnúť, no následne ju slovenská tenistka obhodila po čiare.

40-40

Španielka nevyužíva ani druhý brejkbol v tomto geme. Forhend skončil hlboko v aute.

40-40

Dominika Cibulková pritlačila svoju súperku k základnej čiare a tá trafila veľmi nečisto. Brejkbol je preč.