34:30

konec (18:15) Stav série: 1:1

14.05.2016, 19:00 • O 5. - 6. místo • Vít Muzikář

Ode mě je to pro dnešní den všechno. Přeji krásný zbytek dnešního večera a na Onlajnech na počtenou. (20:27:56)
Zápas je u konce. Zubří dokázalo smazat dvougólový deficit po zápase v Lovosicích a končí tak na páté pozici v letošním ročníku extraligy. Bylo to vítězství zasloužené. Hosté se ani jednou nedostali do vedení.
HC Zubří – HK FCC Město Lovosice 34:30 (18:15)
Sedmimetrové hody: 6/5 – 3/3. Vyloučení: 1:3.

60

Milan Malina zastavuje snahu Lovosic. (34:30)

59

Adam Řeček vypustil jedovatý projektil, který skončil až v síti. Perfektní střela domácího hráče.- (34:30)

59

Minuta a půl do konce. Zubří nechce pustit tento duel. Drží míč. (33:30)

59

Ivo Havel se dokázal prosadit. Rozdíl mezi oběma mužstvy je tak tříbrankový. (33:30)

58

Oddechový čas pro hosty. (33:29)

58

Vyloučení Motla komplikuje, a to vyrazně, snahu Lovosic. (33:29)

58

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl). (33:29)

58

Ivo Havel ukazuje, že je skvělým střelcem. Nyní to opět zkusil a vyšlo to. (33:29)

58

Lovosice už musí riskovat, střílet z každé pozice. (33:28)

58

Ale tu nevyužily a z protiútoku to rázně potrestal Douda. (33:28)

58

Přešlap jednoho z domácích. Lovosice budou mít k dispozici možnst, jak snížit. (32:28)

57

A navíc bude mít míč. Tohle je momenty, které dost ovlivňují výsledek dnešního mače. (32:28)

57

Matěj Šustáček je dnes jednou z hlavních postav domácího celku. Ten vede čtyři minuty před koncem o čtyři góly. (32:28)

56

Lovosice se nemohou prosadit. Cesta za výhrou se jim vzdaluje. (31:27)

56

Do konce zápasu zbývá pět minut. (31:27)

55

Jiří Motl utekl všem a nezastavil ho ani Malina. (31:27)

55

Zubří u míče. (31:26)
Zubří je nabuzené. Zatím je ve druhém poločase a celkově zápase lepším celkem. Šest minut před koncem je o pět branek vepředu a pouze kolaps červenočerných byl je připravil o výhru v dnešním střetnutí. (31:26)
Oddechový čas pro domácí. (31:26)

54

Další ubráněný útok domácích a radost diváků v Zubří. (31:26)

54

Publikum v Zubří je fantastické. (31:26)

54

Hra plyne dál. Pro Lovosice utíká čas rychle. (31:26)

53

Bechcný posílá svůj celek chytře mířenou střelou do pětibrankového vedení. Tohle je velice komfortní pro domácí. (31:26)

53

Nyní je ale před námi sedmička pro Zubří. (30:26)

53

Franc dává ještě naději svému celku. (30:26)

52

Miloslav Sýkora dostává ještě Lovosice do hry. Ale bude to stačit na páté místo v tabulce extraligy? (29:25)

52

Matěj Šustáček ukázal, že střílet do rohu branky? To také umí. (29:24)

52

Další zákrok Maliny. Skvělý zápas tohoto muže, který se v posledních momentech rozchytal. (28:24)

51

Malina znovu ubránil míč v cestě do sítě. Zubří tak stále vede o čtyři góly. (28:24)

51

Douda potrestal chybu v rozehrávce Lovosic a v souboji proti gólmanovi soupeře skóroval. Dobrá práce domácího hráče. (28:24)

50

Poslední desetiminutovka utkání právě začala. (27:24)

48

Zázraky se dějí. Malina fantastickým zákrokem pohltil energií svůj tým. (26:23)

47

Dostáváme se do záverečné čtvrt hodiny utkání. (26:23)

47

Malina zasahuje a nic takového nebude. Zubří u míče. (26:23)

47

Tou dobou už Lovosice postupují na branku Zubří a vůbec by se nezlobily, kdyby ofenziva skončila odměnou – golém. (26:23)

46

Omlouvám se. Nyní jsem nepostřehl jméno exekutora. Nicméně daný muž byl neúspěšný. (26:23)

46

Lovosice daly branku, ale nyní čelí sedmičce domácích. (26:23)

45

Konec oddychového času. Jdeme znovu bojovat o páté místo v letošním ročníku extraligy. (26:22)

45

Jakub Šíra je při chuti a nyní to znovu prokázal další brankou. Zubří vede již o čtyři branky a hostující kouč musí reagovat oddychovým časem. (26:22)

45

Další nepřesný pokus Lovosic. Takové černé období pro černé. (25:22)

44

Z protiútoku trestá pasivitu Lovosic Šíra. (25:22)

44

Jeden z hostů si povyskočil, ale ne radostí. Míč skončil mimo tři tyče. (24:22)

43

Ale ty vzápětí mírně klesají. Protože i domácí se prosadili. (24:22)

43

Ivo Havel prudce zvyšuje šance Lovosic na obrat. (23:22)

42

Určitě je nakopne ztracený míč a chyba v útoku Zubří. Nyní mohou střádat myšlenky na snížení na rozdíl jednoho gólu. (23:21)

42

A to se jim daří. Miloslav Sýkora se prosazuje. Nakopne je to? (23:21)

42

Lovosice jdou za snížením. (23:20)

41

Nyní měli domácí kupu smůly. Míč skončil na tyči. Jak zareagují soupeři? (23:20)

40

Střela jednoho z hostů šla mimo. Zubří se dostává k míči a už vymýšlí, jak přidat branku číslo 24. (23:20)

40

Zubří zatím odolává. Nyní si pomohlo faulem. (23:20)

39

To prozatím nezůstává navýšené. Tohle je věc, která se nepovedla domácím úplně nejlépe. (23:20)

39

Zubří jde do útoku s vědomím tříbrankového vedení. (23:20)

38

Nyní už je útoku konec. Tedy ne všem. Ale tento dostal gólový přízvuk Tomáše Řezníčka. (23:20)

38

Útok domácích ještě nekončí. Lovosice kompletní. (22:20)

38

Landa to vymyslel moc pěkně. Myslím, že nyní toho moc Malina neviděl. (22:20)

37

Za pomocí postupného útoku se budou snažit překonat Malinu hráči Lovosic. (22:19)

37

Lovosice potřebují zůstat v kontaktu. Snaží se o snížení na rozdíl dvou branek. (22:19)

36

Tomáš Řezníček ukazuje, že dnes mu sedmičky nedělají obtíže. (22:19)

36

Sedmička pro domácí. (21:19)

36

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Franc). (21:19)

36

Tentokrát Malina zastavil snažení Motla. Stav zůstává o dvě branky přiznivější pro domácí. (21:19)

36

Zápas bude mít ještě zajímavý průběh. (21:19)

35

Jiří Motl ukázal své střelecké schopnosti, a to hned dvakrát v rozmezí dvaceti sekund. Tohle se domácím nepovedlo. (21:19)

34

A navíc je Zubří u míče. Zatím jasný průběh ve druhé půli. Lovosice se nemůžou chytnoutt-. (21:17)

33

Matěj Šustáček přidává branku Zubří číslo dvacet jedna. Nyní si jej hosté nepokryli, a to je dostává opět do potíží. (21:17)

33

Sýkora to neměl jednoduché, ale ze sedmičky dává. (20:17)

32

Jenže Zubří nechce ani slyšet o zdramatizování zápasu a boje o páté místo. Důkazem branka Zahradníčka. (20:16)

32

Ivo Havel střílí branku. Jeho střela byla přesná, měla potřebné parametry, které ji dovedly až ke golovému projektilu. (19:16)

31

Krásná kombinace, krásný signál ze strany Zubří, který zakončil Zahradníček. Kvůli těmto momentům se miluje házená. (19:15)

31

Zubří drží míč a může jít do čtyřbrankového vedení. (18:15)

31

Začal druhý poločas. (18:15)
Vše je připraveno k zahájení druhé půle-.
Druhý poločas začne přibližně v .19:45.
Klimtův pokus měl k ideálu hodně daleko. Byl od něj vzdálen mílovými kroky. Zubří mělo v první půli převahu a vyjádřilo ji hlavně gólově. Po prvním poločase vede nad Lovosicemi v boji o páté místo letošního ročníku české extraligy 18:15.

30

První poločas skončil. (18:15)

30

Lovosice nikam nespěchají. Chtějí vše nechat až na úplný závěr prvních třiceti minut. (18:15)

30

Čtyřicet sekund do konce první půle. U míče jsou hosté.- (18:15)

29

Sýkora poslal míč tam, kam chtěl – do branky. Skvělý přehled hostujícího hráče. (18:15)

29

Vyloučení v týmu HC Zubří (Jakub Šíra). (18:14)

29

Zubří se snaží hru kouskovat, nedostat soupeře do tempa. (18:14)

28

Žlutá karta pro tým HC Zubří (Tomáš Bechný). (18:14)

28

Jakub Šíra posílá Lovosice ještě na větší dno. Nyní je to takové hluché období ze strany černých. (18:14)

27

Nestává se tak. Malina dokázal svůj hrad ubránit. Nyní jsou na tahu DOMÁCÍ. (17:14)

27

Do konce první poloviny utkání zbývají čtyři minuty. Lovosice v útoku. Jak dopadne jejich snaha? Bude úspěšná? Zredukují náskok domácích? (17:14)

26

Reček zaznamenává a má lví podíl na sedmnácté brance Zubří. Krásná střela mimo možnosti gólmana hostí. (17:14)

25

Tohle je nemilá zpráva pro hosty. Douda se z útočného výletu vrátil s gólem na svém kontě. (16:14)

25

A další zákrok Maliny. Ten se vyznamenal, jak žáček na základní škole. (15:14)

25

Malina fantasticky zastavil akci hostů. Tohle bylo skutečně famózní. Lovosice nadále u míče. (15:14)

24

Snaha červenočerných bude pokračovat. (15:14)

23

Pavel Chroustovský se dokázal prosadit a ztenčit náskok Zubří na jeden gól. Nyní je zapotřebí, aby Lovosice ubránily útok domácích. (15:14)

22

Matěj Šustáček jej ale navyšuje na rozdíl dvou branek. Tahle střela byla přesná. (15:13)

22

Zubří stále vede o gól. (14:13)

20

Oddechový čas pro hosty. (13:11)

20

Řezníček je skvělý na sedmičky, nyní uspěl v souboji nervů s gólmanem hostů. (13:11)

19

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Franc). (12:11)

19

Pokus hráče Lovosic končí nad brankou. Celkem škoda pro hosty. (12:11)

19

Zatím vyrovnaný zápas, ve kterém jednou vedlo Zubří dokonce o tři g´´oly, ale nyní o něj může definitivně přijít. (12:11)

19

Hosté přestály útok Zubří bez gólové kańky a mohou srovnat. (12:11)

18

Lovosická sedmička proměnila sedmičku. Řeč je o Sýkorovi. (12:11)

18

Rozhodčí ukazuje na značku sedmimetrového hodu. Dobrá šance pro hosty, jak snížit. (12:10)

17

Odehráno sedmnáct minut. Zatím pěkný zápas. (12:10)

17

Žlutá karta pro tým HC Zubří (Jakub Douda). (12:10)

16

Tahle akce potěšila oko fanouška Zubří. Krásná souhra na konci které byl Šíra. (12:10)

15

A vzápětí zaokrouhluje počet branek hostů v dnešním klání na deset Franc. (11:10)

15

Domácí skvěle bránili, ale stejně to nestačilo, lobem dostává míč do branky Sýkora. (11:9)

15

Volný hod pro hosty. (11:8)

15

Lovosice v těžké pozici. Nyní potřebují skórovat. (11:8)

14

Bouček sice snížil, ale poté si domácí zajistili jedenáctou branku za pomocí služeb Šustáčka. (11:8)

14

Zubří je doma silné a dnes to zatím potrvzuje. Odpovědí je tříbrankové vedení. (10:7)

13

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zubří (Tomáš Řezníček).
(10:7)

13

Zastavit soupeře nepovoleným způsobem, v rozporu s pravidly házené na hranici sedmičky, to nebyla dobrá úvaha. (9:7)

12

Bouček zmírňuje rozlet Zubří. Tohle potřebuje zastavit hostující tým. (9:7)

12

Jan Zahradníček si našel balon , potykal si s ním a překonal brankáře soupeře. Zubří vede o tři góly. (9:6)

11

Domácí jdou dopředu postupným útokem. (8:6)

11

Lovosice nemohou zachytit tempo hry. Míč drží soupeř. (8:6)

10

Petr Šlachta dává svou druhou branku v zápase a máme tu poprvé dvoubrankový deficit ze strany hostů-. (8:6)

10

Nyní je u míče Zubří. (7:6)

10

Matěj Šustáček to provedl zkušeně, šikovně a hlavně dostal míč do branky povoleným způsobem. (7:6)

10

Lovosice se ubránily. (6:6)

9

Nevím, kdy tohle skončí, byl bych rád, aby to nikdy neskončilo, ale asi se budu mýlit. Skvělá přestřelka na úvod. (6:6)

9

Ivo Havel dostal míč do sítě tím správným způsobem. Lovosice nenechaly soupeře odskočit. (6:6)

9

Za osm minut jedenáct branke. Skvělé. (6:5)

8

Domácí se mohou radovat z branky, jejímž autorem je Řezníček. (6:5)

8

Tomáš Řezníček dostal až příliš prostoru a Lovosicím se to stalo osudným. (5:4)

7

Týmž způsobem se zatím prezentuje Ivo Havel. Máme opět srovnáno. (4:4)

7

A Martin Hrstka podepsal podruhé gól Zubří tučným písmem. (4:3)

7

Ivo Havel také ukazuje, že zatím vidíme přestřelku. (3:3)

6

Martin Hrstka, to je muž, který rozhodně dávat branky umí, nyní to objasnil hráčům Lovosic. (3:2)

6

Zubří se žene do útoku. Jak jejich snaha do¨padne? (2:2)

5

Rychle a bez problémů. Miloslav Sýkora odpovídá srovnáním., (2:2)

5

Tomáš Řezníček to vymyslel dobře – střelou mezi nohy dostává svůj celek do vedení. (2:1)

5

Sedmička pro Zubří. (1:1)

4

Nikým nehlídaný hráč Lovosic nedává branku. Skvělý zákrok gólmana Zubří. Velké házenkářské umění. (1:1)

4

Skvělá atmosféra, to je samozřejmost pro Zubří. (1:1)

4

Je to tak! Hosté jdou do útoku a mohou jít poprvé v duelu do vedení. (1:1)

3

Hosté dobře brání. Bude snaha o zastavení útoku úspěšná? (1:1)

3

Jiří Bouček trestá lehkovážnost domácích. (1:1)

2

Jak odpoví hosté z Lovosic? (1:0)

2

Šustáček byl pod tlakem, ale zvládl to perfektně. Střelou do rohu branky Lovosic dává úvodní branku duelu. (1:0)

1

A hosté se z první akce neprosazují. Střelu mezi nohy vychytal domácí brankář. (0:0)