HBC Bazzy Děčín – Elba DDM Ústí nad Labem ''B''

1:5

konec (1:2, 0:1, 0:2) Stav série: 0:1

13.05.2016, 18:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Semifinále • Jakub Černý

Dnešní utkání přineslo spoustu šancí, ale z výhry se nakonec radují hráči ústeckého "B" týmu. Po výhře 5:1 se ujímají vedení 1:0 v sérii s Bazzy Děčín. Další utkání je naplánováno na tuto neděli od 13:30. (19:37:37)

43:00

Další skvělý zákrok Štarmana, který ale znovu nestačil. Z dorážky ho překonal a zkompletoval tak svůj hattrick WÁGNER. Asistence: Andres, Vinš

42:03

Výborný přesun Štarmana nezabránil ŠTĚPÁNKOVI zvýšit už na 4:1. Asistence: Tauš, Patzelt

41:35

Vyloučení v týmu HBC Bazzy Děčín (Hovorka – 2 min., sekání).

40:24

Na domácích je vidět, že ještě chtějí utkání srovnat, ale nedaří se jim na delší dobu usadit v soupeřově třetině.

39:51

Kučera jen vyhazuje míček na zakázané uvolnění.

39:10

Michajličenko se prokličkoval až ke Kostovičovi, ale na gólmana nevyzrál.

37:40

Ústí hraje v plném počtu.

36:43

Po krátké kombinaci Děčína, Ústí vyhazuje míček až ke Štarmanovi.

36:05

Hosté už hrají ve čtyřech. Domácím pokračuje přesilovka pět na čtyři.

35:40

Domácí teď budou mít krátkou přesilovku pět na tři.

35:40

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem ''B'' (Vojta – 2 min., sekání).

34:03

Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem ''B'' (Gottfried – 2 min., nesportovní chování + 10 minut osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Červinka.

33:02

Rubeš vyváží míček ze své třetiny, ale je zastaven na soupeřovo modré čáře.

31:04

Hostům se nepovedlo rozehrát akci, která skončila zakázaným uvolněním.

30:01

Hosté vyhrávají buly.

30:01

Ve druhé třetině se hra trochu vyrovnala, ale hosté mají stále trochu navrch a jsou odměněni vedením 3:1.

1:5

Branky a nahrávky: 3. Pilař (Klement) – 4. Wágner (Gottfried, Baránek), 14. Wágner (Vinš, Štěpánek), 23. Štěpánek (Patzelt, Poláček), 43. Štěpánek (Tauš, Patzelt), 43. Wágner (Andres, Vinš)

HBC Bazzy Děčín: Štarman – Hladiš, Hovorka, Huk M., Huk P., Klement, Novák, Uhlíř, Tomsa "C", Rubeš, Michajličenko, Pilař

Elba DDM Ústí nad Labem ''B'': Kostovič – Kučera, Vojta "C", Poláček, Andres, Baránek, Patzelt, Gottfried, Tauš, Vinš, Štěpánek, Wágner, Vacek, Červinka

Rozhodčí: Loskot, Mejstřík

Diváci: 27

02:55 DEC 1:0 Pilař (Klement)
03:06 UNLB 1:1 Wágner (Gottfried, Baránek)
12:35 DEC 2 Hovorka, sekání
14:00 UNLB 1:2 Wágner (Vinš, Štěpánek)
18:05 UNLB 2 Baránek, vražení na hrazení
22:54 UNLB 1:3 Štěpánek (Patzelt, Poláček)
24:02 UNLB 2 Červinka, příliš mnoho hráčů na hřišti
26:44 UNLB 2+2 Poláček, hrubost+hrubost
DEC 2+2 Michajličenko, hrubost+hrubost
34:03 UNLB 2+10 OT Gottfried, nesportovní chování+nesportovní chování, odpyká Červinka
35:40 UNLB 2 Vojta, sekání
41:35 DEC 2 Hovorka, sekání
42:03 UNLB 1:4 Štěpánek (Tauš, Patzelt)
43:00 UNLB 1:5 Wágner (Andres, Vinš)