konec (0:1)

11.05.2016, 17:00 • 37. kolo • Info o změnách stavu (Petr Dejnožka)

65

Jirny právě vstřelily branku!
S nabídnutým pokutovým kopem si domácí Viktorie poradila na výbornou a otočila skóre ve svůj prospěch! Pávka prostřelil MAREK ČEPELÁK – 2:1!

65

Domácí budou kopat penaltu!

60

Žlutí se i na hostující straně. Od rozhodčího Němce uviděl žlutou kartu kapitán Komárek.

53

Máme zde první žlutou kartu, potrestán byl Kocourek.

53

Z těsného náskoku se ale hosté příliš dlouho neradovali, osm minut po pauze se domácí favorit dočkává srovnání stavu, když se trefil JIŘÍ VONDRÁČEK– 1:1!

43

Vltavín právě vstřelil branku!
Tak to je šok pro domácí fanoušky! Hosté se totiž na konci třiačtyřicáté minuty dostávají do vedení, autorem vedoucí trefy je JAN HODAS – 0:1!