2:0 6:2, 6:2

09.05.2016, 12:59 • 1. kolo • Radek Štohl

Tipsport: 1.36 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

6:2

Karin Knappová ukončuje tento duel typickou nevynucenou chybou, která nyní skončila těsně vedle postranní lajny! Tento výrok musela potvrdit ještě umpirová sudí, naštěstí pro české fanoušky souhlasila s výrokem čárového rozhodčího! Barbora Strýcová tak v dnešním duelu vítězí po 84 minutách 6:2 6:2!

5:2

Míček se musel opakovat, Knappovou to ovšem nerozhodilo a servis mířený do bekhendu stačila její soupeřka zahrát jen za základní lajnu. Knappová tak snižuje na 2:5. Uvidí diváci obrat?

5:1

Doopravdy Bára Strýcová vede již 5:1 a jediný gem jí tak dělí od dnešního vítězného utkání.

4:1

Dílo je dokonáno, alespoň co se týče páté hry! Šestou dvojchybou přichází Karin Knappová po vlastní chybách o tento dobře rozehraný gem!

3:1

Agresivní pojetí od Strýcové nedala Italce ve výměně šanci a třicetiletá Češka tak vede 3:1.

2:1

72. hráčka na žebříčku uhájila svůj gem a poprvé v druhém setu se může radovat ze zisku hry.

2:0

I přes mírné obtíže a jeden odvrácený brejkbol Strýcová stále drží své podání a vede 2:0! Nyní musíme Báru pochválit za velmi těžký bekhendový volej.

1:0

Po úspěšně výměně na síti Barbora Strýcová získává brejk a dostává se do vedení 1:0!

6:2

Druhý setbol Bára Strýcová již využívá a po 42 minutách získává první set na svoji stranu v poměru 6:2! Domácí hráčka se druhou nevynucenou chybou v řadě, tentokrát za základní lajnu, připravila o zdramatizování první dějství!

5:2

Italská hráčka získává druhý gem v dnešním utkání, nutno však podotknout, že v téhle hře jí k tomu výraznou měrou pomohla česká protihráčka.

5:1

Strýcová se dostává do vedení 5:1. Barbora z velice obtížné pozice byla nucena zahrát zkrácení hry, které jí ale vyšlo naprosto parádně!

4:1

Rodačka z Brunica nedala v tenhle okamžik Strýcové šanci a výměnu zakončenou těžkým forhendovým volejem do protipohybu soupeřky získává svůj první gem na turnaji!

4:0

Rodačka z Plzně dokázala ustát velice těžkou situaci a po dvou odvrácených brejkbolech v řadě vede již 4:0!

3:0

Barbora získává druhý brejk v zápase! Knappová působila lehce rozhozeně a jeden ze svých úderů zahrála ze základní lajny pouze do sítě! Strýcová tak vede 3:0 a půjde na servis!

2:0

V následující výměně se ovšem osmadvacetiletá tenistka sama vyhazuje do autu a nechává tak Báru Strýcovou potvrdit brejk!

1:0

Ihned ten první po nejdelší výměně zápasu využívá, její soupeřka totiž z bekhendu přepálila svůj úder a zahrála pouze do autu! Výborný vstup Češky do dnešního utkání!