Portugalská Primeira Liga

GD Estoril Praia – FC Arouca

1:1

konec (0:1)

09.05.2016, 21:00 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • 33. kolo • Michal Janoštík

Tipsport: 1.86 3.4 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše a s konstatováním, že utkání mezi GD Estoril Praia a FC Arouca skončilo remízou 1:1 se s vámi loučím. Na shledanou! (22:59:39)
Fauly: 13:13
Zápas je u konce a končí dělbou bodů za remízu 1:1. Zápas to sice nebyl nijak pohledný, ale domácí si za svou snahu ve druhém poločase vyrovnání zasloužili. O to se nakonec 5 minut před koncem postaral Diakhite.

90+4

Pravděpodobně poslední střela zápasu skončila vysoko nad bránou hostů.

90+3

Hraje se ve středu hřiště a vypadá to, že dnes utkání skončí remízou.

90+2

Taira si za tvrdý zákrok vysloužil žlutou kartu.

90+1

Nastavují se 4 minuty.

90+1

Hosté už se nikam neženou. S jedním bodem si pravděpodobně vystačí.

90

Bracalli se srazil s Mendym, ale vypadá to, že bude v pořádku.

90

Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Simão, přichází Albín.

89

Hostům by se další dva body hodily a tak i oni útočí. V druhém poločase jsou však jasně horším týmem.

88

Mendy to teď ale přehnal s agresivitou a fauloval.

88

Domácí se ženou za druhým gólem, který by znamenal výhru v dnešním zápase.

87

Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Bonatini, přichází Miguel.

85

Estoril právě vstřelilo branku!
A je z toho gól! Míč se snesl přímo na hlavu OUMARA DIAKHITEHO , který trefil hlavičku náramně! Domácí se dočkali vyrovnání!

83

Faul Jubala a Estoril má k dispozici volný přímý kop.

1:1

konec (0:1)

Branky: 85. Diakhite – 39. Luis (vla.)

Karty:   56. Esiti (ETR), 90+2. Taira (ETR)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 8:5. Rohy: 15:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:13.

GD Estoril Praia: Georgemy – Luis, Carlos, Diakhite, Botelho – Esiti, Taira, Mattheus, Bonatini (87. Miguel), Marion (71. Augusto) – Mendy
Náhradníci: Dionísio – Miguel, Mano, Dieguinho, Dankler, Babanco, Augusto.

FC Arouca: Bracalli – Gêgê, Jubal, Lima, Coelho – Basto, Simao (90. Albín), Valente, Mateus (81. Jorginho) – González (64. Maurides)
Náhradníci: Sacramento – Artur, Jorginho Intima, Albin, Nelsinho, Zequinha, Maurides.