Brankář hostí vidí žlutou kartu po jeho nepochopitelném výlevu na rozhodčí.

MARCELO REIS posílá Benago do vedení o dvě branky.

Rohový kop pro Benago.

20:53

Marcelo Reis prokazuje své kvality a soupeře náležitě proškoluje.

19:25

Krásně parádní kombinace hráčů ze Šumperka. Jan Klíma míč do branky sice nepustil, ale přivodil si drobné zranění.

16:53

Střela jako z děla! Parádní střelou zvyšuje MARCELO REIS.

15:15

Střelci se dnes nemění. MARTIN STRNAD přidává druhý gól a je tak srovnáno.

10:57

Neskutečné zákroky předvádí Miroslav Skýva!

09:56

Prvním úspěšným střelcem se stává PETR SVOBODA.

00:01

FC Benago Praha: Jan Klíma (B); Beni Simitči, Agron Simitči, Petr Svoboda, Tomáš Starý, Gazmend Mullai, Reis Marcelo, Artut Maxumi

1. FC Delta Real Šumperk: Miroslav Skýva (B), Zdeněk Opravil, Jaroslav Plachý, Lubomír Lešenar, Radek Hrabala, Martin Strnad, Radek Komínek, Libor Vicenec

Rozhodčí: Milan Košťál; Josef Lutka.
Krásný dobrý den milí futsaloví fanoušci,

vítám Vás u dnešního onlajn přenosu MČR veteránů konaného v lázeňském městě na drsném severu Čech. Všechna sobotní klání budou bojem ve skupinách, následné vyřazovací boje play off proběhnou den následující, tudíž v neděli. Pro upřesnění herního systému bych Vám rád sdělil několik herních úprav pro tento turnaj.

Hraje se 2 x 12 minut (skupiny o pořadí) hrubého času (na 3 AKU fauly za poločas) s přestávkou jen na výměnu stran. Oddechový čas 1x za celé utkání 1 minuta.

V základní části se boduje vítězství 3 body, remíza 1 bod, porážka 0 bodů. O pořadí rozhodují kritéria uvedená v Soutěžním řádu Svazu futsalu FIFA (počet bodů, vzájemné utkání, rozdíl skóre, větší počet nastřílených branek atd.).

Po sobotních základních skupinách vítězové, druzí a dva nejlepší celky na třetích místech postupují do nedělního play-off.

Nyní je na programu zápas celků FC Benago Praha vs 1. FC Delta Real Šumperk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

4:3

konec (1:1)

Branky: 10. Petr Svoboda, 13. Petr Svoboda, 17. Marcelo Reis, 24. Marcelo Reis – 12. Martin Strnad, 16. Martin Strnad, 24. Jaroslav Plachý

Karty:   24. Miroslav Skýva (BNP)

Rozhodčí: Milan Košťál; Josef Lutka