07.05.2016, 10:00 • MSH Teplice • Skupina 2 • Matěj Novák

Konec zápasu. (10:27:27)

23:48

Do ofenzívy hostů se připojil i brankář, bez úspěchu.

21:41

Ani dlouhý nákop Luboše Bůžka na samotného Petra Hlaváče nekončí brankou. Čechii není přáno a Pavel Raba je neomylný.

19:48

Přitvrzuje se a slovník hráčů je nyní pln argotů.

18:34

Liberec právě vstřelil branku!

Pohledná situace zakončená gólem.

Autorem branky je JAROSLAV STANĚK.

16:55

Na hřišti je opravdu živo, hra je atraktivní a o zajímavé situace není nouze.

15:28

Přenádherné vymíchání Liberce a ještě hezčí zákrok bránícího hráče, který tak tak zabránil jasné brance!

14:40

A další střela Čechie, tentokrát zblokovaná obráncem.

13:28

Hosté se pokouší zvrátit nepříznivý stav. Jejich střelu chytá Pavel Raba do náruče.

12:01

12:00

11:59

V poslední vteřině se prosazuje hráč domácích PAVEL RUNT.

10:30

Dlouhý nákop Luboše Bůžka přijemce nenašel. Své štěstí zkusí jeho oponent Pavel Raba.

09:38

Slaný kombinuje. Vykombinovali si rohový kop.

08:14

Na hřišti se probouzejí emoce a hráči rádi směrují své pocity k rozhodčím. Uvidíme, jak dlouho to budou tolerovat.

03:11

Druhý gól si připisuje PAVEL DOLEŽEL.

02:15

Překrásná kombinace, která mohla skončit brankou již mnohem dříve.

Autorem je PAVEL DOLEŽEL.

01:01

První akumulovaný faul pro Slaný.

00:01

SK Alfa Liberec: Pavel Raba (B); Aleš Palaščák, Martin Hořák, Jaroslav Staněk, Pavel Runt, Tomáš Pilař, Martin Kowalík, Miroslav Sentiván, Pavel Doležal, Josef Rampáček

RSC Čechie Slaný: Luboš Bůžek (B); Josef Fujdiar, Aleš Hejkal Petr Hlaváč, Miroslav Chadima, Tomáš Kvapil, Miroslav Sedláček, Petr Suk, Lubomír Vojta, Pavel Žák, Jan Šváchal

Rozhodčí: Josef Lutka; Milan Košťál.
Krásný dobrý den milí futsaloví fanoušci,

vítám Vás u dnešního onlajn přenosu MČR veteránů konaného v lázeňském městě na drsném severu Čech. Všechna sobotní klání budou bojem ve skupinách, následné vyřazovací boje play off proběhnou den následující, tudíž v neděli. Pro upřesnění herního systému bych Vám rád sdělil několik herních úprav pro tento turnaj.

Hraje se 2 x 12 minut (skupiny o pořadí) hrubého času (na 3 AKU fauly za poločas) s přestávkou jen na výměnu stran. Oddechový čas 1x za celé utkání 1 minuta.

V základní části se boduje vítězství 3 body, remíza 1 bod, porážka 0 bodů. O pořadí rozhodují kritéria uvedená v Soutěžním řádu Svazu futsalu FIFA (počet bodů, vzájemné utkání, rozdíl skóre, větší počet nastřílených branek atd.).

Po sobotních základních skupinách vítězové, druzí a dva nejlepší celky na třetích místech postupují do nedělního play-off.

Nyní je na programu zápas celků SK Alfa Liberec vs RSC Čechie Slaný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.