konec (13:10) Stav série: 1:0

07.05.2016, 16:30 • Semifinále • Daniel Kubelka (@DanielKubelka)

Tipsport: 1.27 11.5 4.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního dne. Nashledanou. (18:02:36)
Je dobojováno. Úvodní utkání semifinálové série mezi Duklou Praha a Karvinou je minulostí. Domácí hráči po vyrovnané první půli ve druhé části zápasu svého soupeře doslova přejeli a po vítězství 31:21 zapisují první bod v sérii. Ta pokračuje již zítra dalším utkáním na palubovce pražského klubu.
HC Dukla Praha – HCB OKD Karviná 31:21 (13:10)
Nejvíce branek: Jeníček 7, Syřínek 4, Kotrč 4 – Užek 5/4, Mlotek 4, Monczka 3. Rozhodčí: Michal Nezbeda, Václav Zelenka. Sedmimetrové hody: 4/1 – 6/5. Vyloučení: 6:5.

Konec zápasu. (31:21)

60

A přeci jen budou mít poslední slovo v zápase domácí házenkáři, kteří se trefují jen pár vteřin před závěrečnou sirénou. (31:21)

60

Ještě jedna korekce ze strany karvinského celku přichází v poslední minutě zápas, o výhře Dukly již ale nemůže být pochyb. (30:21)

59

Domácí to stihli a minutu před koncem přeci jen zapisují třicátou branku. (30:20)

58

Hosté se krátce před konce zápasu ještě jednou prosazují, děje se tak z hranice sedmimetrového hodu. (29:20)

56

Dukla se dostává do desetigólového vedení a její hráči mají necelých pět minut na to, aby překonali magickou třicetibrankovou hranici. (29:19)

54

A to už nyní neplatí. Pražané se totiž hned z další útočné akce znovu prosazují a opět vedou rozdílem devíti branek. (28:19)

53

Další kosmetická úprava skóre ze strany Baníku, vedení Dukly je nyní osmigólové. (27:19)

52

Domácí měli ve druhém poločase další možnost skórovat ze sedmičky, ale ani nyní se jim nepodařilo dopravit míč do karvinské branky. (27:18)

50

Do konce utkání zbývá přesně deset minut a domácí jsou nyní jen tři góly od třicetibrankové hranice. (27:18)

49

Gól vstřelil tým HCB OKD Karviná. (26:18)

48

Radost karvinských hráčů ze snížení ale neměla dlouhého trvání, Dukla znovu skóre a opět utíká do devítibrankového trháku. (26:17)

47

Hostům se daří korigovat značně nepříznivý stav zápasu svou sedmou brankou ve druhé půli a snižují na 17:25. (25:17)

46

Předchozí neúspěch z předchozí sedmičky ale nemusí domácí hráče příliš mrzet, protože o pár vteřin později se jim přeci jen podařilo dostat míč za záda hostujícího gólmana. (25:16)

45

Dukla mohla navýšit své vedení ze značky sedmimetrového hodu, hostující brankář ale míč do sítě nepustil. (24:16)

45

Diváci se v hale Dukly ve druhé půli rozhodně nenudí, už nyní viděli o čtyři branky více, než za celý první poločas. (24:16)

31:21

HC Dukla Praha: Rangl, Petržela (C) – Šimůnek, Sviták, Kývala, Březina, Kopáč, Kotrč, Reichl, Mubenzem, Jeníček, Syřínek, Hlavatý, Brabec, Čurda, Kastner.

HC Baník Karviná: Nolč, Ja. Lefan – Monczka, Veřminovký, Hanisch, Farář, Plaček, Zuzánek, S. Mlotek, Jan Užek, Gelnar, T. Mlotek, Frančík, Ji. Užek.

Rozhodčí: Michal Nezbeda, Václav Zelenka