07.05.2016, 18:30 • Stadion Schnabelholz • 34. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 2.36 3.13 3.14 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Všem přeji pěkný zbytek dnešního večera. (20:31:45)
Nejlepší hráči utkání:

SC Altach – záložník Philipp Netzer, známka 7,5.

Wolfsberger AC – obránce Joachim Standfest, známka 8,1.
Tak to byl závěr! Nudnou první část nahradila velmi plodná druhá půle, kde jsme viděli červenou kartu i vyrovnání v oslabení 4 minuty po dvanácté. Nutno podotknout, že remíza je naprosto zasloužená. Domácí si nechali v posledních sekundách uniknout jak vítězství tak definitivní záchranu v ligové soutěži.

90+5

90+4

90+4. STANDFEST - 1:1

90+4

Wolfsberger právě vstřelili branku!
Hosté i v 10 za pomoci brankáře Koflera v "hokejové" power – play nakonec JOACHIMEM STANDFESTEM vyrovnávají na 1:1!

90+3

90+3. Červená karta

90+3

Michael Söllbauer za oplácení (strčení) rovnou červená karta!