Norsko – Slovensko

7:5

konec (3:2, 0:0, 4:3)

06.05.2016, 16:10 • Tomáš Pajerský sk

Slovenské florbalistky aj vo svojom treťom vystúpení na týchto MS prehrávajú, tentokrát podľahli po vyrovnanom priebehu hry Nórkam pomerom 7:5. Prajem Vám príjemný zvyšok dnešného večera. (18:05:02)

59:34

Nórsko dalo gól!
Gól do prázdnej slovenskej brány strelila CELINE RIPEL a zrejme je už o víťazovi dnešného duelu rozhodnuté. Bez asistencie.

59:27

Zápas sa v posledných sekundách veľmi kúskuje, čo Nórkam vyhovuje.

58:13

Slovenky hrajú power-play s prázdnou bránou!

58:13

Oddychový čas.

58:00

Bežia posledné dve minútky zápasu, Slovenky vo veľkom tlaku, ale Nórka Fredriksenová zastavuje všetky pokusy našich dievčat.

54:43

Gól strelil SOFIE KRISTIANSEN. Asistencia: Rikke Hansen.

54:19

Slovensko dalo gól!
Gól strelila ŠÁRKA BOLOVÁ. Asistencia: Lenka Cupraková.

52:20

Už svoj druhý gól v denšnom stretnutí strelila RIKKE HANSEN. Asistencia: Linh-Dan Teresa Nguyen.

47:18

Vylúčenie v tíme Slovensko (Kristína Hudáková).

46:24

Gól strelila LINH-DAN TERESA NGUYEN. Bez asistencie.

46:13

Gól strelila ZUZANA SPONIAROVÁ. Asistencia: Timea Patakyová.

40:08

Vyrovnávajúci gól strelila v úvode záverečnej tretiny TIMEA PATAKYOVÁ. Asistencia: Kristína Hudáková.