Portugalská Primeira Liga

FC Paços Ferreira – CD Tondela

1:4

konec (1:1)

06.05.2016, 21:30 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira (kapacita: 6.452 diváků) • 33. kolo • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.68 3.8 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

89

89. Nathan JÚNIOR - 1:4

89

Tým Tondela právě vstřelil branku!
O vítězství hostů je definitivně rozhodnuto. Moreno si parádně pokryl míč před protihráčem a krátkou přihrávkou nechal odcentrovat Wágnera, který zleva našel NATHANA JÚNIORA a ten s přehledem doklepl míč za záda Defendiho.

72

72. Lucas SOUZA - 1:3

72

Tak to je ledová sprcha pro Paços, který inkasuje podruhé v rozmezí pouhých dvou minut. Celá situace byla velice podobné té předchozí a opět to byl LUCAS SOUZA, jenž dostal možná neplánovanou přihrávku do druhé vlny a tečovanou střelou z šestnácti metrů zvýšil vedení Tondely na 3:1.

70

70. Lucas SOUZA - 1:2

70

Hostující celek jde před závěrečnou dvacetiminutovkou zpět do vedení! Postaral se o to LUCAS SOUZA, který se ve vápně dostal k odraženému míči a parádním volejem poslal míč pod horní tyč.

33

33. MINHOCA - 1:1

33

Ferreira právě vstřelila branku!
Domácí po rychlé akci vyrovnávají na 1:1! Na Tavaresův centr z levé strany si naběhl MINHOCA a z pěti metrů prostřelil Ramose, který na střelu k jeho vzdálenější tyči neměl nárok.

14

14. Nathan JÚNIOR - 0:1

14

Hosté jdou ve čtrnácté minutě do vedení! Rohový kop z pravé strany rozehrál Nuno Santos, po jehož centru se jeden z hráčů pokusil o nůžky a trefil tyč. Od ní se míč odrazil k NATHANU JÚNIOROVI, který z bezprostřední blízkosti dorazil balón do branky. Nutno dodat, že branka neměla být kvůli ofsajdu uznána.

1:4

konec (1:1)

Branky: 33. Minhoca – 14. Nathan Júnior, 70. Souza, 72. Souza, 89. Nathan Júnior

Karty:   40. António (FER), 85. Cardoso (FER) – 18. Lima (TND), 23. Kaká (TND), 52. Souza (TND)

FC Paços Ferreira: Defendi – Lopes, Cardoso, Ricardo, B. Santos – Minhoca, Jota, Pelé, António – Moreira, Osei
Náhradníci: Felgueiras – Vieira, Ponck, Leal, José, Cícero, Farias

CD Tondela: Ramos – Pica, Kaká, Lima, N. Santos – Souza, Alberto, Tavares – Nathan Júnior, Moreno, Wágner
Náhradníci: Zubikarai – Tikito, Jaquité, Karl Júnior, Baldé, Menga, Murillo

Rozhodčí: Nuno Almeida – Paulo Ramos, Luís Ramos