02.05.2016, 16:42 • 2. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 2.23 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (18:09:21)
Madison Keysová se utká ve třetím kole s Rumunkou Marií Patricií Tigovou.
Madison Keysová dnes byla jednoznačně lepší hráčkou. V prvním setu si vzala první servis soupeřky Barbora, ale vzápětí o něj přišla a v koncovce sady nezvládla ještě jedno své podání a tak si první set uzmula americká hráčka. Do druhého setu vstoupila lépe Madison Keysová a hned v prvním gemu Strýcovou brejkla. Ta si však vzala další tři gemy a šla do vedení. Poté už byla na kurtu jen jedna hráčka a to Madison Keysová, která si s přehledem držela podání. Navíc se jí podařilo i dvakrát brejknout českou hráčku a Američanka si tak dokráčela pro postup po setech 6:3 a 6:3.

Konec zápasu

6:3

Madison Keysová si šla za vítězstvím a byla velmi agresivní. Tři údery česká hráčka ještě vrátila na polovinu soupeřky, ten další už vyhodila do autu.

A-40

Madison Keysová byla nyní trpělivější a má k dispozici první mečbol. Úder české tenistky totiž končí jen v autu.

40-40

Strýcová však nemůže ukončit tento gem. Její další úder končí daleko za základní lajnou.

40-A

Return Keysové zastavila síť. Výborný servis ven z kurtu od české hráčky.

40-40

Také Keysová předvedla, že umí zahrát u sítě a je tu znovu shoda.

40-A

Strýcová byla agresivnější a celou výměnu diktovala tempo. Nakonec ukončuje výměnu volejem u sítě.

40-40

Shoda. Nyní Barbora napálila úder jen do sítě.

30-40

Další nevynucená chyba americké hráčky z forhendu a Strýcová otáčí vývoj tohoto gemu.

30-30

Je vyrovnáno. Madison Keysová byla u úderu pozdě a její pokus po lajně končí daleko za kurtem.

30-15

Také Keysová však poslala příliš nízký míč, který zastavila síť.

30-0

Strýcová chybuje od základní lajny a Američanka je tak dva míčky od postupu do třetího kola.

15-0

Strýcová podává na udržení se v zápase. Keysová však začíná vynikajícím returnem po lajně.

5:3

Strýcová se celu výměnu bránila. Nakonec chtěla soupeřku přelobovat, ale její úder končí v autu.

40-30

Američanka si výborně připravila pozici servisem ven z kurtu, ale vítězný úder končí v autu.