MONACObet liga

MŠK Rimavská Sobota – FK Poprad

2:2

konec (1:0)

30.04.2016, 16:00 • Futbalový štadión Rimavská Sobota • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 4.99 3.5 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas medzi MŠK Rimavská Sobota – FK Poprad sa končí remízou 2:2! (18:21:51)

90

75

Poprad dal gól!
Netrvalo dlho a hostia vyrovnávajú na 2:2! Postaral sa o to RUDOLF BILAS!

72

Hostia znižujú na 2:1! Postaral sa o to svojim gólom JÁN ZÁPOTOKA!

67

Rimavská Sobota dala gól!

V 67.minúte zápasu strieľa domáci tím gól na 2:0! Zo štandardnej situácie sa oň postaral TAMÁS KEMÉNY!

46

Začal sa druhý polčas.

45

Prvý polčas sa skončil.

11

V 11.minúte zápasu ide domáci celok do vedenia 1:0! Postaral sa o to PETER PETRÁN!

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

MŠK Rimavská Sobota: Brza – Rudiuk, Nemergut, Lupták, Morháč, Hattori, Kemény, Gazda, Petrusz (C), Petrán, Vargic
Náhradníci: Prošovský – Balog, Forlandsas

FK Poprad: Huszárik – Jurčo, Palša (C), Šuľa, Kica, Streňo, Zápotoka, Ferenc, Lukáč, Ujčík, Bilas
Náhradníci: Malec – Tropp, Palutka, Janigloš, Biskup, Peciar

Rozhodca: Martin Dohál – Matej Barenčík, Michal Sluk – Roman Galád.

Informácie o priebehu zápasu môžu byť oneskorené, prípadné doplnené až po skončení zápasu! Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie!
Týmto víkendom pokračuje aj druhá najvyššia futbalová súťaž na Slovensko, ktorá nesie názov DOXXbet liga! Súťaž sa už dávnejšie rozdelila na dve časti a to na boj o postup do Fortuna ligy a na boj o zotrvanie v DOXXbet lige. V zápase medzi MŠK Rimavská Sobota – FK Poprad je to práve boj v skupine východ o záchranu. Lepšie sú na tom hostia, ktorým momentálne patrí suverénne 1.miesto so 40 bodmi. Domáci celok je na dne tabuľky len s 9 bodmi a s najväčšou pravdepodobnosťou už túto súťaž opustí.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.