3:4

konec (0:1, 2:0, 0:2, 1:1)

30.04.2016, 15:00 • Michal Toman (@michal_toman99)

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne. (16:24:22)
Viděli jsme vypjatý zápas, jenž byl napínavý až do poslední minuty. Beroun měl po první půli nakročeno za vítězstvím, ale ve druhé půlce zařídil Olomouci výhru Cadis, jenž si ve druhém zápase za sebou připsal hattrick.

48:00

47:35

Beroun to zkouší bez brankáře.

47:21

Oddechový čas pro domácí.

47:14

Jakub Bernad střílel z levého kruhu, ale jeho pokus neprošel.

46:17

Olomouc už jen tahá čas a nikam se moc nežene.

45:36

Olomoučtí si s přesilovkou moc neporadili a Medvědi jsou opět v plném počtu.

44:40

Tvrzník dostal od Fialy kotouč do tandemu, ale jeho pokus Sedlář nadvakrát zkrotil a ukryl do lapačky.

44:06

Šinágl (IBE) musel zastavit průnik Cadise podražením.

42:34

Medvědi právě vstřelili branku!
Medvědi ale vzápětí odpovídají, když se prosadil z mezikruží JIŘÍ BRANDEJSKÝ. Asistence: Martin Tvrzník a Martin Fiala.

42:20

41:48

Olomouc právě vstřelila branku!
Ale o chvilku později to JOSE CADIS JR. zkusil znovu a tentokrát už úspěšně, když zavěsil pod víko Michajlovy svatyně. Bez asistence.

41:31

Cadis neuspěl v samostatném úniku.

40:50

Roupec (IOL) jde nakonec na trestnou za podražení, protože domácí výhodu nevyužili.

39:40

Medvědi se po zmaření útoku hostů vydali do protiútoku, v němž byl faulován Brandejský a Beroun má výhodu.

38:55

Šimo pálil z pravé strany, ale Michajlov byl pozorný.

38:21

Fiala se prohnal po pravé straně a prověřil Sedláře z vrcholu kruhu.

37:30

37:26

Hosté tlačí, ale vypadá to, že se Medvědi ubrání.

36:01

Začala čtvrtá čtvrtina.

36:00

David Bernad (IBE) dostává trest za podražení.

36:00

Třetí čtvrtina skončila.

35:55

Olomoučtí měli až do konce výhodu, kterou ale nevyužili, a tak se startem poslední čtvrtiny začne jejich přesilovka.

34:18

Po nepřesvědčivém založení akce, kdy to vypadalo, že neví co s kotoučem, se vydali Olomoučtí do nečekaně rychlé akce. Michajlova nakonec překonal Michal Šimo, jenž si gólmana položil a zakončil kolem jeho betonu. Asistence: Lukáš Cik.

32:57

Olomoučtí se drželi v tlaku, ale puk nakonec končí v moci gólmana Michajlova.

31:41

Rubeš měl skvělou příležitost dostat Beroun do vedení, ale Sedlář ho vychytal.

30:36

Canis vystihl rozehrávku Medvědů a dostal se do souboje jeden na jednoho, jenže střelou zpoza obránce neuspěl.

29:36

Šinágl se dostal mezi kruhy až ke střele, ale Sedlář ji vyrazil.

28:46

Medvědi se snaží o rychlou odpověď, ale Sedlář si s jejich pokusy z pravé strany poradil.

27:56

A je znovu vyrovnáno! JOSE CADIS JR. má opravdu střeleckou formu. Našel si před brankou volný kotouč a nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Vratislav Vápeník a Michal Šimo.

26:41

Jakub Cik si najel s pukem do mezikruží, ale prudkou střelou netrefil branku.

25:25

Roupec ztratil za vlastní brankou puk a byl rád, že se skóre po jeho hrubici nemění.

24:32

Lukáš Cik se snažil prosadit proti přesile čtyř Berounských a podle očekávání se mu to nepodařilo.

24:01

Začala třetí čtvrtina.
Po první polovině zápasu jsou šťastnější domácí borci z Berouna, kteří ve druhé čtvrtině otočili pro ně nepříznivý vývoj utkání a vedou po čtyřiadvaceti minutách 2:1. Na konci druhé čtvrtiny totiž Olomouc poněkud zaspala a nechala Medvědy dvakrát skórovat. Uvidíme, jak se s tím Olomoučtí ve zbytku zápasu vyrovnají.

24:00

Druhá čtvrtina skončila.

23:23

Rubeš předvedl průnik po levé straně, ale zakončil nad Sedlářovu branku.

22:49

A Medvědi otáčí vývoj utkání. Opět v tom má prsty JAKUB BERNAD, jenž si pohrál s celou olomouckou obranou a trefil z mezikruží pohotovou střelou mezírku mezi Sedlářovými betony. Asistence: Martin Pouska.

20:43

Beroun se přeci jen dočkal vyrovnání. JAKUB BERNAD dostal přihrávku mezi kruhy, kde stál úplně sám, položil si Sedláře a zakončil mezi jeho betony. Asistence: Petr Šinágl a David Bernad.

20:18

Olomoučtí se ubránili a jsou v plném počtu.

19:55

Berounští se snaží tlačit do branky, ale vyrovnání ne a ne přijít.

18:56

To ale Jakub Cik neproměňuje, i když zkoušel na Michajloviče pěknou florbalovou fintu.

18:56

V oslabení ale ujel Jakub Cik, kterého podržel Rubeš a je nařízeno trestné střílení.

18:48

Cadis (IOL) podržel protihráče, a tak si jde sednout na minutu a půl.

18:23

17:39

Šinágl pálil z pravého kruhu, ale Sedlář si poradil.

16:53

Lukáš Cik (IOL) dostává trest za hákování.

15:57

Paška zmařil útočné choutky Berouna.

14:39

Opět postupný útok domácích, který vede Šinágl.

13:33

Rubeš vystihl rozehrávku Olomouce a jel sám na Sedláře. Zkoušel zakončit střelou ke vzdálenější tyči, jenže neuspěl.

12:26

Berounští se vytáhli s rychlým kontrem, který ale k jejich smůle neskončil gólem, protože jim nevyšla finální přihrávka.

12:01

Začala druhá čtvrtina.

12:00

První čtvrtina skončila.

11:03

Sedlář se teď předvedl, když v leže nedovolil kotouči přejít brankovou čáru.

10:51

Domácí opět zakládají útočnou akci a dávají si načas.

09:50

Pavlata se ocitl sám před Sedlářem, ale střelou kolem betonu neuspěl.

09:09

Sedlář měl co dělat, aby dosáhl na tečovanou ránu Fialy.

08:24

Berounští tlačí Olomouc v jejím pásmu.

07:25

To ale Olomoucký střelec Canis neproměňuje! Michajlov jeho pokus pod břevno vytáhl nad.

07:25

Canis byl v samostatném úniku hákován Tvrzníkem a je nařízeno trestné střílení.

06:12

David Bernad nadvakrát zakončoval z levé strany, ale Sedlář si poradil.

05:17

Tvrzník rozjel akci Berouna, ale ztratil puk a na druhé straně se musel vytáhnout Michajlov.

04:15

Olomoučtí otevírají skóre zápasu! JOSE CADIS JR. předvedl skvělý průnik po pravé straně a sám jej také zakončil bekhendem pod víko. Asistence: Michal Šimo.

03:09

Michajlov se předvedl proti střele Canise.

02:24

Fiala hledal někoho ze svých spoluhráčů z útoku, ale nakonec nikoho nenašel.

01:43

Fiedler zkoušel individuálně projít středem hřiště, jenže neúspěšně.

00:24

Lukáš Cik předvedl průnik po pravé straně, ale jeho pokus Michajlov bez potíží vytěsnil mimo tři tyče.

00:01

Hráči už jsou připraveni, za okamžik se začne.

IHC Berounští Medvědi: Michajlov (Kolinger) – Tvrzník, Pouska, Pavlata, D. Bernad – Brandejský, J. Bernad, Fiala, Rubeš, Šinágl, Guman

IHC Eagles Olomouc: Sedlář – J. Cik, Paška, Fiedler, L. Cik, Roupec – Drobný, Cadis Jr., Jurák, Handl, Šimo, Vápeník

Rozhodčí: Kika, S. Cik.
IHC Eagles Olomouc

I Olomoučtí dokázali v minulé sezóně postoupit do play-off. V něm přešli přes Kladno až na Final Four. Na závěrečném turnaji sice prohráli v semifinále s Brnem, přesto ale brali bronz, a tak se i letos budou řadit mezi aspiranty na medailová umístění. Na postu brankáře doplní v letošní sezoně zkušeného Dalibora Sedláře Martin Binar. V poli pak budou za největší tahouny platit stálice Jakub Cik, Lukáš Cik a Michal Šimo.
IHC Berounští Medvědi

Berounští budou chtít v letošní sezoně napodobit loňský úspěch. V minulém extraligovém ročníku totiž došli až do Final Four, kde sice prohráli v semifinále s pražskou Slavií, ale i tak skončili spolu se svým dnešním soupeřem z Olomouce na třetím místě. Brali tedy bronzové medaile a letos by určitě rádi přidali do své sbírky další cenný kov.
Vítejte u sledování zápasu prvního kola Stilmat extraligy inline hokeje, v němž se utkají týmy IHC Berounští Medvědi a IHC Eagles Olomouc.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

3:4

Branky a nahrávky: 21. J. Bernad (Šinágl, D. Bernad), 23. J. Bernad (Pouska), 43. Brandejský (Tvrzník, Fiala) – 5. Cadis (Šimo), 28. Cadis (Vápeník, Šimo), 35. Šimo (L. Cik), 42. Cadis

IHC Prague Rats: Michajlov (Kolinger) – Tvrzník, Pouska, D. Bernad – Brandejský, J. Bernad, Fiala, Rubeš, Šinágl, Guman, Pavlata

Rozhodčí: Kika, S. Cik