1:1

konec (0:1)

24.04.2016, 14:00 • 35. kolo • Martin Doležal

Tipsport: 1.7 3.83 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je tomu skutečně. Ačkoliv domácí dali branku již po třech minutách ve druhém dějství, tak následně byl zvela zbytečně vyloučen Romao a Marsielle se musela strachovat. Nantes ale početní výhody nevyužilo, a tak zápas končí remízou 1:1. (15:51:09)

90+3

90+3

Vzhledem k tomu, že balón je u středového kruhu, vypadá to, že oba týmy si rozdělí bod.

90+2

Olympique se následně dočkal i standardní situace. Tu ale elegantními nůžkami odvrátil Gillet.

90+1

Djidji podrazil na útočné polovině Sarra. To jsou další cenné vteřiny ve prospěch domácího týmu.

90

Nastavují se tři minuty nad rámec základní hrací doby.

88

V posledních minutách se snaží Nantes využít počentí výhody, avšak Olympique se brání bez větších problémů.

86

Sala si chtěl přiťuknout s Tourém. Druhý zmiňovaný následnou zpětnou přihrávkou ale našel jen bránícího stopera.

85

Nantes zahrávalo rohový kop. Nic z něj nevytěžilo, a tak může opět zaútočit Marseille.

84

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Adrien Thomasson, přichází Adryan.

83

Touré upaloval k brance domácích. Manquilolo byl nicméně rychlejší a k míči se dostal první.

82

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Yacine Bammou, přichází Ermir Lenjani.

81

K míči se postavil Thauvin, jenž to zkoušel přímou střelou. Prostor mezi třemi tyčemi ale netrefil.

80

Vizcarrondo fauloval v hlavičkovém souboji a pro domácí to bude zajímavá standardní situace.

79

Žlutou kartu dostává Yacine Bammou (FC Nantes).

78

Před námi je nějakých 12 minut hry a nějaké to nastavení k tomu. Nantes se stále snaží využít početní výohdy, jenže Olympique se zkušeně brání.

76

Thauvin dostal míč na útočnou polovinu. Alespoň na chvíli se tak domácí vymanili z tlaku.

75

Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Jules Iloki, přichází Alejandro Bedoya.