Anglická Premier League

Arsenal FC – Crystal Palace FC

1:1

konec (1:0)

17.04.2016, 17:00 • Emirates Stadium, London • 34. kolo • Lukáš Konvičný (@LKonvicny)

Tipsport: 1.31 5.6 10.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 72 % : 28 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:3. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 6:13. (19:02:00)
Arsenal tak bude opět jen bojovat o postup do Ligy mistrů, zatímco hosté udělali alespoň malý krok k udržení v Premier League.
Zápas je u konce. Arsenal nedokázal využít svých šancí a ztráty Leicesteru a na svém hřišti pouze remizoval s bezzubým Crystal Palace. Domácí šli gólem do šatny do vedení, když se prosadil Alexis, deset minut před koncem však z ničeho nic vyrovnal Bolasie, a oba celky si tak rozdělily po jednom bodu za remízu 1:1.

90+4

90+3

Po další chybě v domácí obraně se mohl Zaha řítit sám na branku, ale Gabriel nakonec celou situaci zachránil.

90+2

Arsenal drží míč na svých kopačkách, ale vůbec k ničemu to nevede. Palace se tak zatím v poklidu brání.

90

Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se některému celku vstřelit rozhodující branku?

87

Na povedený přímý kop Özila si naskočil Gabriel, ale Hennessey byl opět připraven.

86

Hosté se rázem dostali na koně a podnikají útoky na Čechovu bránu.

84

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Mohamed Elneny, přichází Theo Walcott.

83

Arsenalu se tak vymstilo to, že před brankou hostí nehraje jednoduše, stav je tak vyrovnaný 1:1.

82

82. Yannick BOLASIE - 1:1

82

Crystal Palace právě vstřelil branku!
Eagles z ničeho nic vyrovnávají! YANNICK BOLASIE si navedl míč na střed, vyčkal na správnou chvíli a na Čechovu branku vyslal tvrdou ránu, se kterou si český brankář nedokázal poradit. Crystal Palace tak využívají první pořádnou šanci k vyrovnání – 1:1.

81

A další šance Arsenalu nekončí brankou, Giroud pěkně sklepl míč na Monreala, jenž ale nenašel žádného spoluhráče.

80

Giroudův centr do vápna nikoho nenašel, a tak do útoku vyrážejí hosté, kteří se v posledních minutách budou určitě pokoušet o vyrovnání.

78

A opět aktivní domácí, po druhém gólu v utkání toužil Alexis, ale jeho zbrklá střela mířila úplně vedle.