3:0

konec (0:0)

10.04.2016, 17:30 • White Hart Lane, London • 33. kolo • Jan Číhal

Tipsport: 1.93 3.5 4.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že Tottenham Hotspur porazil na White Hart Lane Manchester United výsledkem 3:0, se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek nedělního večera. (19:27:06)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:10.
Zápas je u konce. Důležité střetnutí mezi Tottenhamem a Manchesterem United bylo většinu zápasu poměrně vyrovnané, mírně lepším týmem byli ale Spurs, kteří v rozmezí šesti minut zúročili svou převahu třemi góly. Nejprve se v 70. minutě trefil Dele Alli, jen o čtyři minuty se dokázal prosadit Toby Alderweireld, aby v 76. minutě uzavřel skóre zápasu Érik Lamela. Tottenham tedy stahuje náskok vedoucího Leicesteru na sedm bodů, Manchester United zůstává na páté pozici, se čtyřbodovou ztrátou na městského rivala City.

90+4

90+4

Zápas dohrávají s míčem na kopačkách domácí, kteří si připíší důležité vítězství.

90+3

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Ryan Mason.

90+2

Po narážečce s Allim se dostával do dobré šance Dembélé, toho ale obrana Manchesteru zastavila v poslední možné chvíli. Vzápětí se dostal k míči znovu Dele Alli, jenž upadl po souboji s Darmianem, domácí záložník ale nakonec získává pouze žlutou kartu za nafilmovaný pád.

90+1

Nastavují se čtyři minuty.

90

Zápas se blíží ke svému konci a domácí i nyní bez větších problémů kontrolují hru.

89

Martialovi byl nyní odmáván ofsajd, domácí tedy mohou v poklidu rozehrávat.

89

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Son Heung-min.

88

Po další krátké rozehrávce posílal míč do vápna Depay, domácí obrana ale míč včas odvrátila.

88

Z levého křídla se do vápna prodíral Martial, toho však zastavil povedeným skluzem Walker, následuje roh pro United.

87

Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Érik Lamela, přichází Nacer Chadli.

86

Mohlo to navíc být už 4:0! Lamela poslal do vápna výborný přízemní centr, Kyle Walker ale zakončoval do tyče a navíc z těsného ofsajdu.

85

Tottenham drží míč na polovině soupeře, což domácím za současného stavu bohatě stačí.

84

Hosté závěr zápasu příliš nezvládají. Ashley Young nyní tvrdě zajel do Dannyho Rose a dostává zaslouženou žlutou kartu.