0:3

konec (0:0)

02.04.2016, 15:30 • HDI-Arena. Hannover • 28. kolo • Ondřej Kočka (@OndraGS)

Tipsport: 3.2 3.37 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hamburger SV dobil Hannover. Ten si připisuje pátou prohru po sobě, tentokrát 0:3. Se záchranou Hannoveru to už vypadá hodně bledě. Hamburk vyhrál díky druhému poločasu. Nejprve se z rohu trefil v 61. minutě Reis, následně během chvilky definitivně o výhře rozhodl Iličević a N. Müller. Tato výhra posune hosty v tabulce vpřed. (17:25:10)

90+2

90+1

Hamburk kontroluje výsledek na útočné polovině, už se asi nic nestane.

87

Zápas se už jen dohrává. Hamburk v klidu kontroluje výsledek.

86

Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, přichází Pierre-Michel Lasogga.

84

Prib tvrdě dohrál na polovině Diekmeiera. Ten leží na trávníku a nikam spěchat nebude.

82

Tohle hostům vyhovuje. Tempo zápasu upadá a hraje se hlavně na polovině.

81

Hannoveru se nedaří dostat už ani do útoku.

80

Je vidět, že už Hamburku stačí zbytek zápasu hlavně kontrolovat a nemusí se nikam hnát.

79

Ošetřován je Gideon Jung. Jeho sval si vyžádal pomoc lékařů, ale měl by pokračovat.

78

Alexander Milošević střílí z hranice šestnáctky. Adler jeho pokus vyráží na tyč. Z dorážky neuspěl Adam Szalai.

76

Příznivci hostů v hledišti nyní mají důvody k radosti a náležitě to oslavují.

75

75. Nicolai MÜLLER - 0:3

75

Hamburg právě vstřelil branku!
To je destrukce domácího týmu. NICOLAI MÜLLER dostává přihrávku, chytře obehrává Zielera a nekompromisně zakončuje do prázdné branky.