MOL Cup

FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové

1:1

konec (0:0)

30.03.2016, 15:00 • Městský stadion Mladá Boleslav (Adidas Aréna) • Čtvrtfinále • Michal Konvalina

Tipsport: 1.22 5.5 10.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konstatováním, že mezi čtyři nejlepší týmy společně s Plzní a Jabloncem postupuje i Mladá Boleslav (o čtvrtém semifinalistovi se rozhodne dnes večer v duelu Sparty s Libercem), se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! (16:58:51)
Je dobojováno, zápas nakonec končí zaslouženou remízou. V 54. minutě otevřel skóre utkání Jan Shejbal a Hradec pak držel překvapivé vedení půl hodiny. Až v 84. minutě se pak prosadili domácí, když Chramosta po pasu Kalabišky prostřelil mladého gólmana Ordelta, který si dnes odbyl premiéru v A-týmu Hradce.

90+1

90+1

Nworah se o duelu s Kúdelou poroučel s hlasitým výkřikem k zemi.

90

Váňa nastavil jedinou minutku nad rámec druhého poločasu. Boleslavští se tlačí vpřed.

89

Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Súkenník, přichází Holeš.

89

Na druhé straně po centru Mareše uklidil míč do zámezí Kúdela.

88

Po centru Fleišmana zprava zakončoval Chramosta, ale trefil jen blokujícího obránce.

87

Nworah čaroval za vápnem a nakonec kolmicí uvolnil Krajáka, který jednak trefil Diviše, druhak se pak nacházel v ofsajdu...

85

Žlutou kartu dostává Mareš (FC Hradec Králové).

85

A vzápětí se Chramosta převtělil do role nahrávače, když našel na hranici vápna Ščuka. Ten zakončoval, ale jeho pokus na zařízení nemířil.

84

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Kalabiška to na levé straně udělal perfektně, když zasekl do středu a nahrál do vápna. Tam si pro míč došel JAN CHRAMOSTA a střelou k tyči nedal Ordeltovi šanci – máme vyrovnáno, 1:1!

83

Jánošův centr byl pro Mageru, jemuž chybělo opět jen velmi málo! Následně pak do vápna vracel míč Fleišman, ale Kalabiška se provinil faulem a zhruba 10 minut do konce tak Hradec stále vede.

82

Kúdela se do zápasu uvedl faulem na Nworaha. Mezitím startují hradečtí ošetřovatelé k na zemi ležícímu Bederkovi.

81

Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Malpon, přichází Kúdela.
Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Javůrek, přichází Janoušek.

79

Marešův centr z rohu odvrátil Čmovš zase k Marešovi, jehož druhý balon stáhl Diviš.

79

Nworah vybojoval další rohový kop pro Hradec.

78

Obětavě bránící Votroci nenechávají domácímu týmu ani metr navíc, dnes hrají opravdu dobrý zápas.