Reprezentační zápasy

Severní Makedonie – Bulharsko

0:2

konec (0:0)

29.03.2016, 19:00 • Nacionalna Arena Filip II Makedonski, Skopje • Jakub Kopřiva

Tipsport: 3.0 2.87 2.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

Konec zápasu. (20:52:50)

90+3

Hosté drží své vedení a nikam se netlačí, což je pochopitelné.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

89. TONEV - 0:2

89

Bulharsko právě vstřelilo branku!
A je hotovo, protože po rychlé kombinaci jdou hosté do vedení o dvě branky. Na konci parádní kombinace byl ALEKSANDAR TONEV, který uklidil míč do prázdné branky.

87

Obraz hry je stále stejný. Domácí se tlačí dopředu a hosté se brání, ale úspěšně a kráčí tak za vítězstvím.

85

Tričkovski se dostal ve vápně k míči, ale hradbu těl nepropálil a nic z toho tedy nebylo.

83

Žlutou kartu dostává Dyakov (Bulharsko).

81

Je před námi posledních deset minutek. U míče jsou domácí, kteří kombinují na polovině Bulharska.

79

Ani z tohoto rohu nic nebylo a stav se tedy nemění. Bulharsko stále vede o jednu branku.

78

Rohový kop pro Bulharsko.

76

I tentokrát se hosté ubránili a jsou u míče. Nikam samozřejmě nepospíchají, což je zcela pochopitelné.

74

Domácí bojují, tlačí se dopředu, ale zatím se jim v útočné fázi nedaří něco kloudného vymyslet.

72

Žlutou kartu dostává Chochev (Bulharsko).

71

Žlutou kartu dostává Ibraimi (Makedonie).

70

Makedonie má posledních dvacet minutek na to, aby s nepříznivým stavem něco udělala. Na nějaký obrat to zatím ale nevypadá.