1:2

konec (0:1)

20.03.2016, 10:30 • Červeník • Martin Janiš sk

Tipsport: 3.25 3.3 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa skončil, Nitra aj v oslabení vyhrala nad rezervou Trnavy 2:1, keď penaltu premenil v 81. minúte Balaj. (12:21:03)

90+4

90+3

Fábry strieda Ivančíka.

90+2

Šanca Nitry v závere, Balaj nedokázal presne nacentrovať a je tu ešte roh.

90+1

Lopta v moci brankára Nitry a zápas sa o malú chvíľu končí.

90

Rozhodca pridá minimálne tri minúty.

89

Gólman Nitry zdržuje a vidí žltú kartu.

89

Trnavčania sa nepresadili, loptu o malú chvíľu pošle do hry brankár hostí.

88

Roh pre Spartak.

87

Hostia stále na polovici Trnavy, domácim penalta zobrala vietor z plachiet.

86

Deketova vysoká lopta končí v náručí Stránskeho, Nitra drží víťazný stav.

85

Faul aj na Bališa a priamy kop pre Trnavu.

84

Pavlenda faulovaný a lopta ostáva pri rohovej zástavke na trnavskej polovici.

83

Nitra vedie proti Trnave aj v oslabení o jedného hráča. Teraz majú hostia roh a Spartak sa bráni.

82

Medgyes potiahol loptu a vystreil, jeho strela bola tečovaná a roh budú kopať domáci.

81

Nitra dala gól!
Balaj nedal Strapákovi šancu a poslal Nitru do vedenia 2:1.

79

Oravec fauloval v šestnástke a vidí žltú kartu

79

Penalta pre Nitru!

78

Tambeho vymenil Coccia, posledné striedanie v drese Trnavy.

77

Dohral aj Oravec a prišiel Oravec.

76

Nitra striedala. Valenta dohral prišiel Vodička.

75

Asi štvrťhodinka do konca riadnej hracej doby, Spartak je aktívnejší, tlačí svojho súpera na jeho polovici.

74

Faul pred šestnástkou Spartaka a priamy kop pre hostí. Do hlavičky sa dostal Balaj a minul bránu iba tesne.

73

Nitra pripravuje striedanie, tréner musí reagovať na situáciu na ploche.

72

Centrovaná lopta do ohňa a tlak Trnavy pokračuje.

71

Loptu si na priamy kop postavil Košťál a trafil múr. Roh pre Spartak.

70

Dubec faulovaný na hranici šestnástky. Priamy kop pre domácich.

69

Žolík trénera Šarmíra vyrovnal, domáci majú čosi vyše dvadsať minút na otočenie zápasu a tri body.

68

FC Spartak Trnava B dal gól!Akcia Trnavy po ľavej strane cez Dubeca a SINANA MEDGYESA, druhý menovaný dorazil loptu za chrbát nitrianskeho brankára. 1:1.

66

Kotríkova strela skončila na múre Trnavy, hostia chceli ruku, rozhodca však mlčí.

65

Priamy kop pre hostí. Lopta je od hranice šestnásty asi päť metrov.

64

Janso to skúsil z ľavej strany pred bránu, jeho prihrávka takmer skončila v sieti Nitry.

63

Do konca zápasu ostáva asi 30 minút aj s nadstaveným časom, Trnava stále v Červeníku prehráva s Nitrou 0:1.

62

Tambe ošetrovaný za čiarou v týchto chvíľach sa hrá vo vyrovnanom počte na oboch stranách.

61

Brankár stále v opatere lekárov, ono zrážka s Tambem nepatrí medzi hobby asi žiadneho hráča.

60

Robert Tambe sa pustil do súboja s gólmanom Stránskym, vidí žltú kartu.

58

Košťálov center končí v rukaviciach brankára Nitry a Spartak môže začať útočiť odznovu.

57

Ďalší postupný útok Trnavy, Tambe sa sťahuje viac do vnútra poľa, tam je to však prehustené a kombinácii sa vôbec nedarí.

56

Tambemu to v príprave sypalo, ale dnes sa nevie presadiť. Teraz sa dostal k strele, ale jeho prudká bomba mierila do plotu za bránou.

55

Dominik Ujlaky dohral, prišiel Sinan Medgyes.

52

Tlak Trnavy je zatiaľ bezzubý, stále chýba finálna prihrávka do zakončenia.

51

Šanca aj na druhej strane, hostia hrajú na kontry a teraz im jedna takmer vyšla.Hrebík sa stihol vrátiť a blokoval snahu Nitry.

50

Hrebík sa dostal k strele z vnútra šestnástky, jeho strela po zemi minula bránu iba veľmi tesne. Mohlo byť vyrovnané.

49

Všetci hráči sú na polovici Nitry, superšancu mal Tambe, ten však netrafil odkrytú bránu Nitry. Dostal peknú prihrávku z pravej strany, ale trestuhodne zaváhal.

48

Dubec sa zatiaľ iba hľadá, pri dvoch loptách sa nezorientoval a stratil ofenzívnu výhodu svojho mužstva.

47

Dunda fauloval a vidí žltú kartu.

46

Ako sme avizovali, Yao dohral, prišiel Dubec. Prvé striedanie Trnavy.

46

Začal sa druhý polčas.
Prvý polčas sa skončil výhrou Nitry, jediný gól zaznamenal krátko pred uplynutím polhodiny hry kapitán Ivančík. Červenú kartu videl Lola, ktorý sa nechal hlúpo vylúčiť. Druhý polčas sa začína o 11.32.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45+1

Yao je zrelý na striedanie. Chybuje, jeho rozohrávka je nervózna a teraz navyše fauloval v útoku.

45

Šanca Nitry pramenila z prudkej strely z pravej strany, nikto v modrom drese nedokázal usmerniť loptu do brány a Trnava tak prehráva iba o jeden gól.

44

Rozhodca pridá v rámci prvého polčasu minimálne dve minúty.

42

K strele po rohu sa dostal Ujlaky, mieril však vysoko nad bránu hostí.

41

Roh pre Spartak, Tambe centroval do ohňa, jeho loptu zrazil na roh jeden z Nitranov.

40

Začína sa posledných päť minút prvého polčasu. Trnavčania sa dopustili útočného faulu a musia sa brániť.

39

Ďurek si poradil s hrozbou na svojej pravej strane a loptu pošle do hry brankár Stránsky.

38

Yao manévroval s loptou pred šestnástkou, nikým neatakovaný sa rozhodol vystreliť, jeho strele chýbalo všetko okrem chcenia..

37

Dá sa očakávať, že v druhom polčase pošle domáci tréner do útoku ďalšieho ofenzívneho hráča a podporí snahu o vyrovnanie.

35

Tlak Trnavy sa po vylúčení Loly stupňuje, po rohu sa k strele dostal Bališ, jeho projektil mieril nad bránu Nitry.

34

Balaj v súboji o loptu faulovaný Nikoličom, rozhodca píska faul, ale hostia priamy kop zo stredu ihriska nevyužili.

33

Trnavčania dostali šancu na body, 2/3 zápasu budú hrať v početnej výhode o jedného muža.

32

Lola nedržal nervy na uzde a po neodpískanom faule hodil loptou o zem. Vidí druhú žltú a následne červenú kartu.

30

Po polhodine hry sú spokojnejší hostia, ich kapitán premenil prvú vážnu šancu na otvorenie skóre.

29

Hostia idú do vedenia, ANDREJ IVANČÍK sa dostal do úniku, Hrebík ho síce križoval, jeho strele za Strapáka, ale nedokázal zabrániť. 0:1.

28

Prvá žltá karta v drese hostí, za faul ju vidí Lola.

26

Deket teraz vynadal Yaovi, zjavne sa mu nepáčil jeho štýl hry v strede poľa.

25

Útočný faul v podaní Bališa a loptu pošle do hry gólman hostí.

24

Yao si povodil troch súperov, našiel Bališa, ten však z pravej strany volil center pred bránu a tam bol pripravený Stránsky.

23

Oravec sa unáhlil v rozohrávke, jeho úmysel nezachytil nikto zo spoluhráčov a loptu majú Nitrania.

22

Bališ si vymenil loptu s Deketom, ten posunul na Košťála, ale jeho strela nemala ani smer, ani razanciu.

21

Svojich kolegov prišiel do Červeníka povzbudiť aj kapitán A mužstva Martin Mikovič

20

Trnavčania prežili tlak Nitry, nakopnutá lopta išla do územia nikoho, ale Yao bol pri nej prvý, nedokázal ju však spracovať.

19

Hostia mohli viesť, pri gólmanovi Trnavy stála šťastena.

18

René Kotrík trafil z priameho kopu spojnicu Strapákovej brány a lopta sa odrazila mimo.

17

Deket fauloval pred šestnástkou, priamy kop pre Nitru z nebezpečnej vzdialenosti.

16

Vyzerá to, že zraneným je skúsený Križko, ten pomaly odchádza za čiaru, dobré je, že po svojich.

14

Tambe sa v snahe o získanie lopty zrazil s jedným z Nitranov, ten ostáva ležať na zemi a už je pri ňom lekár.

12

Janso nestihol loptu pri rohovej zástavke, ktorú si tam po súboji sám poslal, aktivita domácich sa musí teda sústrediť na obrannú činnosť.

11

Aktívny Boris Bališ operuje na ľavej strane, väčšina trnavských akcií ide cez neho.

9

Rušno bolo teraz pred bránou Nitry, Košťál sa v šestnástke dostal k lopte avšak vystrelil iba slabú strelu na ktorú nikto z jeho spoluhráčov nedokázal reagovať a ľahkú prácu mal Stránsky.

8

Nikolič v bežeckom súboji s Lolom, stopér Spartaka si miesto zastal, vytlačil súpera za čiaru.

7

Lopta na polovici Trnavy, hrajú hostia, zatiaľ je to však medzišestnástkový futbal. Uvidiíme, čo prinesú ďalšie minúty.

5

Strela Borisa Bališa bola blokovaná, Trnava sa k ohrozeniu gólmana Stránskeho ešte nedostala.

4

Nitra prišla na zápas iba so štyrmi náhradníkmi, tréner Barborík si príliš vyberať striedajúcich nemôže.

3

Ujlaky si zastal aj defenzívne úlohy, po jeho pravej strane sa útočiaci hrá nedostal.

2

V základnej jedenástke Spartaka je aj pár hráčov A mužstva, menovite Nikolič, Tambe, Košťál či gólman Strapák.

1

Hostia mali výkop, po dlhej lopte na územie Trnavy však hrajú domáci.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Ďalší trnavský zápas o záchranu v druhej najvyššej súťaži. Tentoraz rezerva pred zrakom majiteľa Vladimíra Poóra hostí Nitru. Zápas sa o malú chvíľu začína.
Úvodné zostavy:

FC Spartak Trnava B: Strapák – Janso, Deket (k), Nikolič, Hrebík – Košťál, Oravec, Yao, Bališ – Tambe, Ujlaky
Náhradníci: Vantruba, Juhás, Coccia, Gojkovič, Jirka, Medgyes, Dubec

FC Nitra: Stránsky – Ďurek, Trapp, Balaj, Oravec, Kotrík, Ivančík, Lola, Valenta, Križko, Dunda
Náhradníci: Kolmokov, Pavlenda, Fábry, Vodička

Rozhodca: Sedlár – Jenčura, Perát.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.