MONACObet liga

MŠK Rimavská Sobota – FK Poprad

0:4

konec (0:2)

17.03.2016, 15:00 • Futbalový štadión Rimavská Sobota • Info o změnách stavu (Daniela Mesíková) sk

Tipsport: 5.14 4.6 1.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hostia z Popradu si z Rimavskej Soboty odvážajú tri body za víťazstvo 4:0. Góly strieľali postupne Ujčík, Gruca, Palša z pokutového kopu a Lukáč.

Zápasové štatistiky:

strely na bránu: 2:7
strely mimo brány: 5:9
rohové kopy: 3:9
žlté karty: 4:0
červené karty: 0:0

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte príjemný zvyšok večera. (16:52:29)

90+2

83

Žltú kartu dostáva Morháč (MŠK Rimavská Sobota).

79

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Bilas, prichádza Gallovič.

74

Poprad dal gól!
Poprad zvyšuje svoje vedenie už na 4:0! Autorom gólu je MARKO LUKÁČ.

73

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Ferenc, prichádza Palutka.

69

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Lupták, prichádza Balog.

65

Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Zápotoka, prichádza Lukáč.

58

Žltú kartu dostáva Forlandsas (MŠK Rimavská Sobota).

58

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Kemény, prichádza Almaský.

54

Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Petrán, prichádza Petrusz.

53

Žltú kartu dostáva Lupták (MŠK Rimavská Sobota).

50

Kapitán VLADIMÍR PALŠA skóruje z pokutového kopu!

50

Žltú kartu dostáva Rudiuk (MŠK Rimavská Sobota).

46

Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vyhrávajú hostia z Popradu 2:0. Druhý polčas začne približne o 16:02.