15.03.2016, 11:00 • Generali Arena • 37. kolo • Pavel Černý

90

90. Tomáš WIESNER - 10:2

90

Sparta právě vstřelila branku!
Na závěr ještě Sparta přidává desátou branku. Pokutový kop proměnil TOMÁŠ WIESNER.

79

79. Denis LAŇKA - 9:2

79

Příbram právě vstřelila branku!
Hostující celek ještě dokázal zkorigovat stav zápasu, když proměnil penaltu. Střelcem branky byl DENIS LAŇKA.

60

60. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 9:1

60

Neuvěřitelné! Další branka v síti hostujícího brankáře a Spartě chybí již jen jeden gól k dvoucifernému číslu na kontě vstřelených branek. Čtvrtý gól zaznamenal ZINEDIN MUSTEDANAGIČ.

58

58. Filip HAŠEK - 8:1

58

Přeci jen jsme se dočkali osmé branky Sparty. To už je skutečně drtivý rozdíl. Svou druhou dnešní branku si zapsal i FILIP HAŠEK.

51

51. Ondřej NOVOTNÝ - 7:1

51

Kanonáda pokračuje i nadále a domácí dnes střílí již sedmou branku. Střelcem je opět ONDŘEJ NOVOTNÝ.

47

47. Ondřej NOVOTNÝ - 6:1

47

Domácí nepolevují ve střílení branek ani ve druhém poločasu a navyšují již na rozdíl pěti branek. Autorem branky je ONDŘEJ NOVOTNÝ.

41

41. Filip HAŠEK - 5:1

41

První poločas je jednoznačně v režii pražské Sparty, která zřejmě rozhodla o svém vítězství a nyní ho již jen navyšuje. Autorem gólu je tentokrát FILIP HAŠEK.

17

17. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 4:1

17

Sparta doslova drtí svého soupeře a během šestnácti minut zde máme celkem pátou branku dnešního utkání. Čistý hattrick během pouhých čtyř minut zkompletoval ZINEDIN MUSTEDANAGIČ!

14

14. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 3:1

14

Tak to jsou skutečné brankové hody. Pražská Sparta navyšuje vedení již na 3:1. Střelcem je opět ZINEDIN MUSTEDANAGIČ.

13

13. Zinedin MUSTEDANAGIČ - 2:1

13

Máme zde zajímavou gólovou přestřelku a pražský celek si bere vedení zpátky. O branku se postaral bosenský záložník ZINEDIN MUSTEDANAGIČ.

8

8. Jiří JANUŠKA - 1:1

8

Hosté se však rozhodně nevzdávají a poměrně rychle reagují vyrovnávací brankou, o níž se postaral JIŘÍ JANUŠKA.

2

2. Petr PLACHÝ - 1:0

2

Na úvodní branku zápasu jsme skutečně dlouho čekat nemuseli. Do vedení se dostává favorizovaná Sparta a šťastným střelcem je PETR PLACHÝ.

10:2

konec (5:1)

Branky: 2. Plachý, 13. Mustedanagič, 14. Mustedanagič, 17. Mustedanagič, 41. Hašek, 47. Novotný, 51. Novotný, 58. Hašek, 60. Mustedanagič, 90. Wiesner (pen.) – 8. Januška, 79. Laňka (pen.)

Karty:   78. Čtvrtečka (SPA) – 90. Pohořálek (PRI)

AC Sparta Praha: Čtvrtečka – Čmelík (67. Dudl), Wiesner, Plachý, Hašek, Mareček (65. Sváta), Novotný (60. Turyna), Mustedanagič (73. Urban), Köstl (C), Březina, Sedláček (81. Plechatý)
Náhradníci: Bačkovský, Sváta, Burda, Urban, Turyna, Dudl, Plechatý

FK Příbram: Jedlička – Makoš, Břížďala (58. Maršík), Hlavatý (70. Rataj), Bouček (58. Pohořálek), Růžek (C), Januška, Laňka, Ayong (70. Bělohlávek), Květ, Šrain (62. Matoušek)
Náhradníci: Maršík, Pohořálek, Matoušek, Rataj, Bělohlávek, Šedivý

Rozhodčí: Nykl – Stumpf, Kučera