Belgická Jupiler Pro League

Sporting Lokeren – KVC Westerlo

2:1

konec (1:1)

05.03.2016, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • 29. kolo • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 1.82 3.65 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji Vám za pozornost a těším se někdy příště u jiného přenosu, na počtenou! (21:56:02)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 6:4.
V předposledním kole základní části Jupiler Pro League dokázal Lokeren na domácí půdě porazit poslední Westerlo 2:1!

Do vedení se dostal již ve čtvrté minutě, když se z rohového kopu prosadil Mijat Marić. Tři minuty před vypršení základní hrací doby první půle ale z penalty vyrovnal Frédéric Gounongbe.

Rozhodující branka padla v 70. minutě, po teči Patosiho rozehrávky standardní situace ji vsítil Hamdi Harbaoui. Konečný výsledek – 2:1!

90+5

90+5

Velhurst ale centr vyboxoval do bezpečí a je hotovo!

90+5

Ještě jedna šance pro Westerlo, na levé straně byl totiž faulován Aoulad Galitsiosem. Do vápna míří i gólman!

90+4

Domácí celek šel do přečíslení čtyři na dva, ale špatně si přihrál! Marko Mirić se tedy o přihrávku hlásil zbytečně.

90+3

Bolbata nyní ve snaze něco vymyslet od balonu odstavil Kenneth Schuermans, který získal odkop od brány pro svůj tým. Van Langendonck bleskurychle vykopává.

90+3

Westerlo totálně propadlo v defenzivě a ke střele z otočky se tak dostával volný Harbaoui, na poslední chvíli ji ale hosté dokázali zblokovat!

90+2

Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Ayanda Patosi, přichází Joher Khadim Rassoul.

90+1

Hamdi Harbaoui mohl unikat sám na branku, nedokázal si ale vůbec ideálně zpracovat balon na pravé straně! Nic z toho tedy nakonec nevzniklo.

90

Nastavovat se budou ještě čtyři minuty! Dokáže Westerlo vyrovnat?

90

Galitsios už je na trávníku a v pořádku pokračuje ve hře, nyní zastavil přihrávku směřující za obranu.

89

Westerlo má hodně otevřenou obranu a Lokerenští se toho snaží využít. Několikrát se dostali na dostřel Van Langendonckovy brány, ale ani jednou to nedopadlo tak, jak si představovali!

88

Své střelecké štěstí z dálky zkusil Jean Koffi, zapomněl ale seřídit svá mířidla. Nic z toho tedy nebylo a výkop má k dispozici Davino Verhulst.