Španělská LaLiga

Real Betis – Rayo Vallecano

2:2

konec (2:0)

27.02.2016, 20:30 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • 26. kolo • Martin Švejkar

Tipsport: 2.25 3.5 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51

51. MANUCHO - 2:2

51

Vallecano právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno! MANUCHO se po pěti minutách na trávníku zapisuje již podruhé mezi gólové střelce! Hosté měli k dispozici přímák, centrovaný míč se odrazil ve vápně k angolskému útočníkovi, který v lehce akrobatické pozici poslal míč z malého vápna do brány.

48

48. MANUCHO - 2:1

48

Hostům vyšlo střídání a hned v úvodu druhé půle snižují! Na přesný centr za obranu si naběhl nově nastoupivší MANUCHO, který chladnokrevně zakončil hlavou.

28

28. Rubén CASTRO - 2:0

28

Real Betis právě vstřelil branku!
Betis vede už 2:0! Rohový kop přizvedl v šestnáctce jeden z domácích hráčů a míč se dostal k zadní tyči, kam si naběhl RUBÉN CASTRO, který zblízka hlavou doklepl balón do brány. Castro si ve 28. minutě připisuje svou dnešní druhou branku.

14

14. Rubén CASTRO - 1:0

14

Betis se z první povedené akce dostává do vedení! Přesný centr před malé vápno našel osamoceného RUBÉNA CASTRA, který hlavou neomylně zakončil ke vzdálenější tyči.