1. liga play-off (SR)

HK DUKLA Ingema Michalovce – HK 32 Liptovský Mikuláš

4:1

konec (0:0, 2:0, 2:1) Stav série: 2:1

15.02.2016, 17:00 • ZŠ Michalovce • Čtvrtfinále • Info o změnách stavu (Marek Antalík) sk

Tipsport: 2.2 4.2 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu záver tretieho súboja medzi Michalovcami a Liptovským Mikulášom. Domáci hokejisti ho zvládli a ujali sa znovu vedenia v sérii. (19:28:23)

57:09

Ďalšie vylúčenie za hru s vysokou hokajkou pre Jána Cibuľu.

56:17

Dukla Michalovce dala gól!

Presilovku o dvoch hráčov využíva obranca MIROSLAV ĎURÁK.
Asistencie: Peter Klouda, Martin Drotár.

55:20

Aj Marek Uram dostáva 2+2 min. za hru s vysokou hokejkou.

52:26

Jaroslav Jabrocký 2+2. min. za hru s vysokou hokejkou.

50:23

Martin Krčula dve minúty za hru s vysokou hokejkou.

44:41

Aj Michalovce využívajú presilovku a znovu tak vedú o dva góly. Autorom je GEORGI SHANGIN.
Asistencie: Alexei Voronov, Gleb Luchnikov.

43:12

Následne však hostí oslabuje Peter Lichanec, keď dostáva dve minúty za bránenie.

42:34

Liptovský Mikuláš dal gól!

Je znížené! Liptáci využili presilovú hru. Autorom gólu je ANDREJ LIŠTIAK.
Asistencie: Maroš Piatka, Andrej Laco.

41:00

Presne 60 sekúnd po začiatku tretej časti domácich oslabuje za sekanie Luka Bašič.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Máme za sebou 40.min. súboja, v ktorom padli dva góly v druhej tretine a oba do brány Liptovského Mikuláša.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

30:00

Polovica riadneho hracieho času je za nami a Michalovce vedú na domácom ľade 2:0.

26:52

Zoltán Kubát je prvý domáci hráč na trestnej lavici za bránenie.

23:58

Stav stretnutia sa znovu mení. Opäť strieľa gól domáce mužstvo. Autorom je GLEB LUCHNIKOV.
Asistencie: Martin Drotár, Georgi Shangin.

20:32

A je tu prvý gól stretnutia. Hneď v úvode druhej tretiny sa presadil TOMÁŠ BANOVSKÝ.
Asistencie: Juraj Faith, Peter Klouda.

4:1

Branky a nahrávky: 21. Banovský (Faith, Klouda), 24. Luchnikov (Drotár, Shangin), 45. Shangin (Voronov, Luchnikov), 57. Ďurák (Klouda, Drotár) – 43. Lištiak (Piatka, Laco)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Kubát, Ďurák, Hančák, L. Hopkovič, Shangin, Voronov, Urban, Fedorko – Banovský, Klouda, Faith – Bašič, Drotár, M. Segľa – Čížek, Salnikov, Luchnikov – Hinďoš, Huňady, Schnelly. Tréner: Š. Tóth.

HK 32 Liptovský Mikuláš: Pravda – Mezovský, Krčula, Nádašdi, Burzala, Gula, Šiška, Kadlubiak, Oravec – Števuliak, Jabrocký, Cibuľa – Uram, Lichanec, J. Sukeľ – Lištiak, Piatka, Laco – Brezniak, Kuric, Bartík. Tréner: R. Spišák.

Rozhodčí: Korba – Ríš, Smerek