2. liga skupina Západ

BK Havlíčkův Brod – HC Stadion Vrchlabí

2:3

konec (2:0, 0:2, 0:1)

13.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 33. kolo • Ladislav Vácha (@LadislavVacha)

Tipsport: 1.8 4.5 2.79 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:57

David Vala (HBR) byl ještě potrestán na 2 plus 10 minut, trest za něj odpykal Radim Pejchal (HBR).

47:04

Oním hříšníkem byl Martin Klement (VRC), který dostal trest na pět minut a do konce zápasu.

41:52

Havlíčkův Brod má velkou šanci vyrovnat, nabídla se mu přesilovka 4 na 3, o níž se říká, že je vůbec nejvýhodnější. Tomáš Jirků (VRC) nedovoleně bránil.

41:18

A je po přesilovce, tohle byla obrovská tutovka hostů! Brodská obrana znovu trestuhodně zaspala a nechala před bránou volného Tomáše Šťastného, kterého skvěle vychytal brankář Novák. Puk zůstal ležet za jeho zády, ale obránce ho odpálil pryč! Kirill Vlasov (HBR) sedí na lavici hanby.

40:52

David Kozlík spadl na led v obranném pásmu a je z toho útočný faul. Jan Matějka (VRC) se dopustil podražení.

33:10

Radim Pejchal (HBR), který hraje i za mladší dorost Havlíčkova Brodu, je vyloučen na 2 minuty za sekání.

26:48

Tomáš Jirků (VRC) si musel pomoci za hranicí pravidel a držel hůl Petru Kuchtovi, který už chtěl plácnout těsně před vrchlabskou bránou do odraženého puku. Hosté se hodně zlobí.

24:57

Patrik Maďar (VRC) a David Vala (HBR) jsou vyloučeni za hrubost.

18:28

Patrik Urban (VRC) je vyloučen za sekání a je z toho dlouhá přesilovka 5 na 3 pro domácí. Kryštof Kulhánek a Filip Beneš dvakrát pálili zblízka, druhý jmenovaný už se dokonce radoval, ale brankář Jelínek ho znovu vychytal!

17:11

Tomáš Semrád měl dost času mezi kruhy, přehodil si puk na bekhend a vypálil, ale gólman Jelínek zkrotil puk ve své výstroji. Za sekání je vyloučen na 2 minuty Martin Klement (VRC).

11:54

Havlíčkův Brod zatlačil svého soupeře a je z toho přesilová hra. Na lavici hanby usedl Tomáš Oppelt (VRC) za sekání.

09:15

Jan Matějka se uvolňoval a Tomáš Semrád (HBR) ho podrazil.

2:3

Branky a nahrávky: 8. Kuchta (Kozlík, Beneš), 14. Endál (Duben, Kondratěv) – 34. Maďar (Klement, Filip), 36. Hejda (Urban, Šimoníček), 41. Maďar (Filip)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – T. Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Duben "A", Kořínek, Lacina – Ludvík, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Vlasov, Kondratěv – Hlídek, Cejpek, Pejchal.
Trenéři: Aleš Totter a Ladislav Fixa.

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Lenoch, Jebavý, Kadavý, Jandejsek, Hejda, Chleborád – Maďar "A", Filip "C", Šťastný – Matějka, Urban, Šimoníček – Oppelt, Jirků, Bláha "A" – Srnský, Vacek.
Trenér: Tomáš Jirků.

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Ondřej Polák, Lukáš Rampír